Компанія Seed Corp відкрила перші потужності в Україні

Компанія Seed Corp відкрила перші потужності в Україні

Два місяці тому український підрозділ американської фірми Remington Seeds оголосив про початок будівництва заводу з переробки насіння кукурудзи. Про відкриття першого заводу повідомив нардеп Дмитро Соломчук.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Повідомляється, що для забезпечення заводу сировиною фірма використовує 3,96 тисячі гектарів зрошуваних земель. Також, компанія закупила понад 20 одиниць спецтехніки для рослинництва. 

Вже зараз роботу на підприємстві отримало близько 150 людей. 

Коментар: "І це тільки початок. Відкриття заводів такого типу дає змогу підвищувати експортні можливості України, збільшувати додану вартість в українському агросекторі. Це - саме те, над чим ми повинні активніше працювати щодня", - розповів Дмитро Соломчук.

Seed Corp - наймолодший, український підрозділ американської компанії Remington Seeds, яка невпинно розвивається і щороку інвестує в технології.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини