Евакуація поранених з Азовсталі: все, що потрібно знати

event 12:24 Вівторок 17 Травня 2022 ПОДІЇ

Спільно ГУР Міноборони, ЗСУ, Національна Гвардія, Прикордонна служба розпочали операцію з порятунку заблокованих на території комбінату “Азовсталь” оборонців Маріуполя. Про це йдеться у відеозверненні заступниці міністра оборони Ганни Маляр.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

🔺 У понеділок 16 травня російські ЗМІ повідомили, що окупанти домовилися з українськими захисниками з “Азовсталі” про відкриття коридору для поранених бійців у напрямку Новоазовська (територія “ДНР”).

🔺 Згодом командир “Азова” Денис Прокопенко (“Редіс”) заявив, що “для збереження життів весь Маріупольський гарнізон виконує затверджене рішення вищого військового командування і сподівається на підтримку українського народу“.

🔺 Прокопенко також підкреслив, що жодне озброєння не працюватиме без професійно підготовлених військовослужбовців, що робить їх найціннішим елементом армії.

🔺 17 травня в Міноборони повідомили про початок операції з порятунку заблокованих на території комбінату “Азовсталь” захисників Маріуполя.

🔺 За даними МОУ, 16 травня з “Азовсталі” до медичного закладу в Новоазовську евакуйовано 53 тяжкопоранених для надання медичної допомоги.

🔺 Ще 211 осіб через гуманітарний коридор були доставлені в Оленівку, для подальшого повернення їх додому буде здійснена процедура обміну.

🔺 Президент Володимир Зеленський зазначив, що українські герої потрібні Україні живими.

🔺 В евакуації приймає Міжнародний комітет Червоного Хреста та ООН.

🔺 17 травня Міністерка Ірина Верещук наголосила на тому, що гуманітарна операція з порятунку захисників Маріуполя триває. Щойно стан поранених нормалізується, їх неодмінно обміняють та повернуть до України.

🔺 Оборонцям Маріуполя віддано наказ зберегти свої життя, заявив міністр оборони Олексій Резніков. Він повідомив, що наказ – стримати угрупування до 20 тис. російських загарбників і не пустити їх на Запоріжжя, не пустити їх далі на Донеччину і в тому числі відтягнути сили від Києва – виконано, тому всі оборонці міста є героями.

НОВИНА ДОПОВНЮЄТЬСЯ…

Останні новини
03.07.2022, Неділя
02.07.2022, Субота
01.07.2022, П’ятниця
30.06.2022, Четвер
29.06.2022, Середа
28.06.2022, Вівторок
27.06.2022, Понеділок
26.06.2022, Неділя
Читати більше новинarrow_forward