Можете залишитися без грошей: що ні в якому разі не можна зберігати в гаманці

event 11:22 Вівторок 17 Травня 2022 Суспільство

Деякі речі, які знаходяться у вашому гаманці можуть притягувати в нього гроші, а деякі, навпаки – відштовхувати, їх небезпечно в ньому носити.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

То що можна і не можна тримати в гаманці?

Покладіть в гаманець особливі талісмани

Таким чином ви можете залучити гроші в ваш гаманець – перша зароблена вами купюра повинна лежати в гаманці. Але є одна умова: її ви повинні отримати від позитивної людини, адже енергетика перших грошей вкрай важлива.

З грошових талісманів по фен-шуй найсильнішими вважаються: зображення виноградного грона, листочків зеленого чаю або м’яти, шматочок кориці, боби.

Що не можна зберігати в гаманці

Згідно з прикметами, витрачати всі гроші до копійки з гаманця не можна. У ньому повинна залишитися хоча б одна банкнота або монети.

На ліжко і на обідній стіл гаманець класти не можна. А в сам гаманець не можна класти брудні, рвані або зім’яті купюри. Сторонні не повинні бачити вміст гаманця.

Запасний ключ

Зазвичай в гаманці можна знайти дані, за якими легко обчислити адресу проживання. Наприклад, по імені на карті вас можна знайти в соцмережах. Невелике розслідування – і адреса в кишені у зловмисників. Так що не варто люб’язно пропонувати їм ще й ключі від квартири — тієї самої, де гроші лежать.

Пароль

Логіни і паролі від важливих сайтів теж краще запам’ятовувати або принаймні не зберігати в гаманці, який можуть вкрасти. Якщо зловмисники отримають доступ до вашої пошти, вони зможуть змінити паролі в соцмережах і просити гроші в борг у ваших знайомих або увійти в ваш електронний гаманець. Все це загрожує серйозними неприємностями.

Кредитні картки

Не носіть в гаманці всі кредитні картки, які у вас є. По-перше, у злодія буде більше шансів підібрати пароль, якщо він володіє відразу декількома картами, а по-друге, вам нічим буде розплачуватися, поки ви переоформляєте втрачені карти.

Джерело

Останні новини
03.07.2022, Неділя
02.07.2022, Субота
01.07.2022, П’ятниця
30.06.2022, Четвер
29.06.2022, Середа
28.06.2022, Вівторок
27.06.2022, Понеділок
26.06.2022, Неділя
Читати більше новинarrow_forward