Архімандрита Никиту, якого застукали із неповнолітнім хлопчиком, підвищили до єпископа 

event 15:40 Неділя 04 Грудня 2022 ПОДІЇ
Arkhimandtryt Nikita

Архімандрита УПЦ МП Никиту (Сторожука) підвищили до сану єпископа. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ БАЙРАКТАР NEWS

Як повідомляє “ЛБ”, сьогодні провели хіротонію Никити, який є секретарем Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ (МП). 

Хіротонію звершив предстоятель УПЦ митрополит Онуфрій. Дійство відбулося в Феофанії, особистій резиденції митрополита Онуфрія.

Архимандрита Никиту у цю єпархію призначили єпископом 23 листопада замість митрополита Івано-Франківського і Коломийського Серафима, який утік до Росії.

Утім вже 25 листопада Никита (в миру – Андрій Сторожук) потрапив у скандал. В ході обшуків на території Чернівецько-Буковинської єпархії СБУ виявили його у спідній білизні з 17-річним хлопцем-хористом. Архимандрит заявив, що роздягнутися їх змусили працівники СБУ.

В ході обшуків також був виявлений російський паспорт у головного місцевого ієрарха, митрополита Чернівецького і Буковинського Мелетія. Також викрито листування керівників єпархії зі своїми московськими кураторами, в яких вони отримують “методички” щодо “особливостей” проведення церковних літургій після повномасштабного вторгнення.

За результатами обшуків у приміщеннях єпархіального управління на ноутбуці було виявлено порнографічні матеріали за участі неповнолітніх (дитячу порнографію), які, за попередніми даними, не були завантажені з мережі інтернет, а відзняті на відеокамеру.

Останні новини
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward