Свастика, ОПЗЖ та 666: що знайшли в УПЦ МП на Рівненщині та інших областях

event 19:27 П’ятниця 02 Грудня 2022 РІВНЕ
UpeCe

СБУ виявила в єпархіях УПЦ МП нацистську символіку, російські методички та брошурки про об’єднання з росією. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ БАЙРАКТАР NEWS

Безпекові заходи проводилися на Рівненщині (зокрема у рівненських храмах УПЦ МП), на Житомирщині та Закарпатті. 

Так, у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі, що у Хустському районі на Закарпатті виявили символіку забороненої партії «ОПЗЖ». Також там були брошури, в яких вихваляли російських загарбників у війні проти України. 

У цьому ж місці зберігалися пропагандистські книги російських авторів, які виправдовують агресію проти України та закликають приєднуватись до лав окупантів.

На території Рівненсько-Острозької єпархії СБУ виявила приховані білоруські гроші, брошури із закликами до укладання миру з «братнім російським народом», прославляння «русской земли» та «русских солдат». Вони написані білоруськими та російськими авторами.

Під час безпекових заходів у Свято-Анастасіївському ставропігійному жіночому монастирі та двох Скитах на Житомирщині виявлено осіб, які перебувають на зв’язку з громадянами рф. Наразі ці контакти вивчаються співробітниками СБУ.

«Гості» перебували на території готельних комплексів при церквах і використовували анонімні месенджери для комунікації з ворогом.

Наразі всі вилучені матеріали направлено на експертизу для вжиття подальших процесуальних дій і притягнення винних до відповідальності.

Нагадаємо, в УПЦ МП на Закарпатті знайшли російську пропаганду та “пробуждєніє матушкі-Русі”.

Автор:
Останні новини
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward