Трьох "туристів" спустили з гірських вершин прикордонники на Закарпатті.
Про це повідомляють у Держприкордонслужбі.
Наряд помітив верхолазів вранці 8 липня за 20 метрів до держкордону. Двоє волинян та закарпатець збирались незаконно потрапити в Румунію.
Читайте також: На Полтавщині знайшли тіло чоловіка, який пішов на риболовлю і не повернувся
Через 10 діб блукань горами, за самостійно прокладеним маршрутом, "туристи" змогли підкорити обрану вершину, проте не змогли уникнути зустрічі з українськими прикордонниками.
Чоловіків затримали та доставили до прикордонного підрозділу. Стосовно них склали адмінпротоколи, справу скерували до суду.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
