10 днів блукали в горах: на Закарпатті виявили "туристів", які хотіли потрапити в Румунію

10 днів блукали в горах: на Закарпатті виявили "туристів", які хотіли потрапити в Румунію

Трьох "туристів" спустили з гірських вершин прикордонники на Закарпатті.

Про це повідомляють у  Держприкордонслужбі.

Наряд помітив верхолазів вранці 8 липня за 20 метрів до держкордону. Двоє волинян та закарпатець збирались незаконно потрапити в Румунію.

Читайте також: На Полтавщині знайшли тіло чоловіка, який пішов на риболовлю і не повернувся

Через 10 діб блукань горами, за самостійно прокладеним маршрутом, "туристи" змогли підкорити обрану вершину, проте не змогли уникнути зустрічі з українськими прикордонниками.

Чоловіків затримали та доставили до прикордонного підрозділу. Стосовно них склали адмінпротоколи, справу скерували до суду.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини