Як розгладити “складні” складки на одязі: бабусин метод

event 14:30 Неділя 24 Вересня 2023 Дім-Сад

У гардеробі кожної людини знайдеться пара-трійка речей, які потребують особливого догляду. Сьогодні поговоримо про ті предмети гардеробу, які важко піддаються прасуванню – як правило, це сорочки, особливості тканини і крою яких не дозволяють їх власникам з успіхом орудувати праскою, щоб розпрямити складки, пише Pixel inform.

Втім, такими ж «упертими» можуть бути сукні, спідниці, футболки… Список можна продовжувати ще довго, але зараз не про це. Замість того, щоб годинами корпіти над дошкою для прасування, пропонуємо вам скористатися старим як світ способом.

За словами тих, хто активно його використовує для розпрямлення своїх речей, із поставленим завданням він справляється «на ура». А полягає секретний прийом у використанні оцту.

Змішайте невелику кількість оцтової кислоти та води, а щоб перебити різкий запах, додайте до розчину ще трохи кондиціонера для білизни.

Читайте також: Затхлі кухонні ганчірки будуть як нові: кип’ятити точно не потрібно

Цю суміш потрібно нанести на виріб, після чого попрасувати праскою або відпарити, якщо є така можливість – усі складки розпрямляться без проблем.

Останні новини
27.11.2023, Понеділок
26.11.2023, Неділя
25.11.2023, Субота
24.11.2023, П’ятниця
23.11.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward