Як отримати шикарний і швидкий урожай без добрив: лайфхак

event 10:13 П’ятниця 01 Березня 2024 Дім-Сад

Користуючись всілякими техніками і вдаючись до різних прийомів, садівники ставлять собі єдине запитання – як зробити, щоб рослини швидше росли? Прагнення отримати завидний урожай народжує на ринку все нові й нові засоби для збільшення потенціалу та посилення характеристик рослин, пише уніан

Що таке електрокультура

Існують методики, які хоч і здаються на перший погляд дивними і неправдоподібними, але при найближчому розгляді і використанні на практиці, назавжди закріплюються як перевірені способи і методи збільшення продуктивності.

Електрокультура – одна з таких методик, що сприяє швидкому росту рослин. Вона зароджувалася, як експериментальний метод в агрокультурі. Повальна мода 17-го століття на електрифікування всього, чого тільки можна, вибухала вогнищами нових небувалих раніше відкриттів та інновацій по всій Європі. Фізики і теоретики стали впроваджувати знання про електрифікацію в усі галузі людського життя, і в розвитку сільського господарства теж відбулася революція.

Читайте також: Коли сіяти помідори на розсаду у 2024 році: поради дачникам

Перший експеримент показав, що полив рослин електрифікованою водою підвищує врожайність, а створення антен з міді для збору електромагнітних хвиль в атмосфері, вставлених у ґрунт, посилює імунітет і стійкість до шкідників.

Як зробити, щоб рослини швидше росли – інструкція

Електрокультура – це швидкий, низьковитратний і елементарний спосіб, як прискорити ріст рослин у домашніх умовах, що не потребує постійного втручання і не має побічних ефектів. З простих і втілюваних удома методик чудово підійде створення “радіоантени”, чудова заміна будь-якому добриву або пестициду, що прискорює ріст рослин.

Читайте також: Що зробити на городі та в саду у березні: докладний список справ

Нам знадобляться дві прості речі:

  • Дерев’яна паличка 30 см
  • Мідний дріт 50 см

Обмотайте навколо дерев’яної палички дріт по всій довжині, залишаючи залишок дроту з одного боку, він знадобиться для створення імпровізованої антени. Другий край увіткніть у землю на 2-3 сантиметри на відстані 5-6 см від основи рослини. Дріт для рослин – важлива складова, що більша його товщина та що більша “антена” – то кращим буде ефект.

Пояснимо докладніше, для чого потрібен мідний дріт – мідь – це один із найактивніших матеріалів-провідників, який не є агресивним у ґрунті і не окислюється під впливом вологи. Дріт для квітів – метод дуже простий, не потребує додаткових знань, тільки досвід спостереження. Переривання досвіду можливе в будь-який момент, оскільки можна використовувати мідний дріт і не на постійній основі, а як допоміжний стимулятор.

Останні новини
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
17.04.2024, Середа
16.04.2024, Вівторок
15.04.2024, Понеділок
14.04.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward