Суд відправив за ґрати жителя Тернівки за зґвалтування та розбещення неповнолітніх дітей.
Про це повідомляє RegioNews із посиланням на пресслужбу прокуратури.
Чоловік, користуючись відсутністю сторонніх осіб та фізичною перевагою, неодноразово ґвалтував 15-річну доньку.
Читайте також: У Києві судитимуть псевдоволонтерку, яка збирала гроші на допомогу дітям-сиротам
Також зловмисник вчиняв розпусні дії стосовно 14-річної дівчинки, яка була під опікою його дружини.
У суді чоловік визнав свою провину. Йому призначили покарання у виді 9 років вʼязниці.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
