Названо три знаки зодіаку, які сьогодні можуть отримати несподіваний прибуток

event 14:51 Четвер 22 Лютого 2024 Астрологія

Нинішня місячна доба, символом якої є колесо, характеризується вторгненням у наше життя минулого, пишуть економічні новини

Воно може прийняти будь-який — часом зовсім незвичний і несподіваний — вигляд: наприклад, фінансовий, коли до людини нарешті приходять гроші, на які вона давно махнула рукою.

Овен

Овни, які деякий час тому зробили роботу, за яку їм досі не заплатили, можуть розраховувати на те, що «нагорода», тобто заслужені гроші, нарешті «знайде героя». Важливо розуміти, що в організації, яка вирішить розрахуватися, корисливі причини – вона хоче продовжити співпрацю.

Читайте також: Сумісні на 100%: названо 2 знаки зодіаку, які найбільше підходять Рибам

Близнюки

Близнята, які генерують продуктивні ідеї, у минулому висловили одну таку думку потенційному роботодавцю, але, на жаль, не отримали відповіді. Сьогодні вони можуть не тільки дізнатися, що їхня пропозиція не забута і незабаром буде втілена в життя, а й отримають за неї винагороду – так би мовити, авансом.

Читайте також: Можуть легко скочити в гречку: названо 3 знаки зодіаку, які найчастіше зраджують

Козеріг

Козероги, які просто не можуть сидіти склавши руки, далеко не завжди вчасно та в повному обсязі отримують винагороду за свою працю. Сьогодні такі прикрощі їм не загрожують – навпаки, вони, зовсім несподівано для себе, отримають прибуток за роботу, яка була зроблена нещодавно – наприклад, у попередній місяць.

Останні новини
24.04.2024, Середа
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward