Серед шести розстріляних в Авдіївці військових був захисник родом із Рівненщини

event 14:47 Четвер 22 Лютого 2024 ПОДІЇ

Днями Україну сколихнула новина про розстріл українських бійців в Авдіївці. Як повідомляв раніше Уповноважений ВРУ з прав людини Дмитро Лубінець, так від рук росіян загинули шестеро бійців, яких не вдалося евакуювати через масштабний наступ окупантів,  пише ITV media group.

 Як вдалося з’ясувати серед них був і Микола Савосік.

Микола Савосік – хлопець родом із Рівненщини. Він – сирота. Виховував його рідний дядько Руслан Савосік.

Читайте також: “Ти дибіляка”: у Рівному вчительку, яка вдарила учня — звільнили (ВІДЕО)

З початком повномасштабного вторгнення Микола пішов на фронт добровольцем – був кулеметником,  весь час перебував у найгарячіших точках боротьби. І останнім місцем його дислокації стала Авдіївка…

Коли українських військових евакуйовували з того пекла, декількох поранених бійців забрати просто не вдалося.

«Вихід з Авдіївки Захисників України відбувався в умовах безперервного бомбардування ворожої армії. Здійснювались обстріли евакуаційних шляхів та автомобілів. Деяких важкопоранених і загиблих військовослужбовців вдалось евакуювати. Через масштабний наступ окупантів не залишалось шансів для повторних спроб евакуації», — розповів Омбудсман.

Поранених було п’ятеро, але розстріляли згодом росіяни шістьох. Усе тому, що Микола Савосік, який не був пораненим, не зміг покинути своїх побратимів і залишився на «Зеніті» разом з ними. Він прикривав побратимів вогнем до останнього – аж доти, поки не скінчилися набої.

Читайте також: Буданов відповів чи зможе Україна перейти у наступ у 2025 році

Опісля ж Миколу Савосіка, Георгія Павлова, Андрія Дубницького, Івана Житника, Олександра Зінчука та ще одного захисника, інформація про якого наразі не підтверджена, росіяни розстріляли.

Останні новини
24.04.2024, Середа
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward