Астрологи розповіли, що заважає знакам Зодіаку вступати у стосунки

event 19:00 Субота 06 Липня 2024 Астрологія

Астрологи дали відповідь про справжні причини, через які представники того чи іншого знака Зодіаку не хочуть вступати у стосунки, пише yourtango.com.

Овен – амбіції

Коли Овен не бажає вступати у стосунки, це відбувається через його надмірно амбітний характер. У них багато ідей про те, чого вони хочуть досягти, але в кінцевому підсумку ці ідеї буквально пригнічують Овна. Цьому знаку Зодіаку необхідно звузити коло питань, щоб вони могли зосередитися на чомусь одному, замість того, щоб уся ця несамовита енергія змушувала їх метушитися від партнера до партнера і від проєкту до проєкту.

Телець – упертість

Тельці бояться, що, якщо вони не будуть завжди стояти на своєму, люди скористаються ними. Ось чому Тілець такий упертий і нікому не поступиться. Їм необхідно зрозуміти, що така негнучкість шкідлива і змушує їх залишатися в глухому куті. Замість того, щоб відкидати романтичні стосунки, Тільцю необхідно довіряти своїм інстинктам, тому що вони зазвичай мають рацію у тому, що інші заслуговують на довіру і підтримують, а не прагнуть їх отримати.

Близнюки – низька самооцінка

Близнюки не вступають у стосунки, тому що бояться того, як їх сприймають інші. Вони турбуються, що люди побачать, що Близнюки – це дим і дзеркала, позбавлені змісту і якості. Але це просто неправда. Близнюкам потрібно усвідомити, що, зрештою, вони хороші люди, які роблять для людей усе, що можуть.

Рак – страх невдачі

Рак турбується, що їхні стосунки не складуться з самого початку, тому вони взагалі утримуються від зобов’язань. Вони трохи песимістичні, бо втомилися думати, що люди не такі, якими здаються.

Читайте також: Гороскоп на 6 липня за картами Таро: що чекає на всі знаки Зодіаку

Лев – жага більшого

Лев не піде на стосунки, бо боїться, що ніколи не отримає належного і опиниться поза увагою. Нестача уваги – жахлива думка для Левів, і скільки б вони не отримували, вони все одно жадають більшого. Левам необхідно навчитися розслаблятися і не вважати втратою початок серйозних стосунків.

Діва – прагнення до ідеалу

Діва утримується від стосунків, бо боїться, що ніколи не стане тією людиною, якою має бути, і не почуватиметься комфортно, хоч би де вона перебувала. Діва хоче бути ідеальною. У своєму прагненні знайти досконалість Діви зазнають невдачі, але тільки через свої сміховинно завищені очікування. Щоб по-справжньому почуватися комфортно в романтичних стосунках, їм необхідно прийняти красу недосконалості.

Терези – страх помилитися

Терези не беруть на себе жодних зобов’язань, тому що бояться прийняти неправильні рішення і наслідки, які можуть із цього виплисти. Їм не подобається відчувати, що їхні дії можуть негативно вплинути на інших, особливо на їхнього романтичного партнера. Терези не можуть витримати тиску, тому що не хочуть здатися слабкими. Але в їхніх інтересах ризикнути.

Скорпіон – страх зради

Скорпіон боїться, що його романтичний партнер або хтось із його близьких зрадить його. Це може звучати трохи драматично, але саме такими і є Скорпіони. Для цього знака Зодіаку ви або з ними, або проти них. Скорпіонам також нелегко прощати, і це стримує їх.

Стрілець – волелюбність

Стрілець не піде на стосунки, тому що боїться бути зв’язаним. Їм потрібна можливість бродити світом так, як вони хочуть. Вони бояться, що ніколи не знайдуть партнера, який не заперечуватиме проти цього. Але Стрілець не усвідомлює, що зобов’язання перед кимось не звужують його життя, скоріше, навпаки. І поки вони цього не зрозуміють, їм доведеться вирушати у пригоди поодинці.

Читайте також: Відсвяткують 100-річний ювілей: хто зі знаків Зодіаку живе найдовше

Козеріг – гроші

Козеріг боїться вступати в романтичні стосунки через фінанси. Вони стурбовані тим, що вклали недостатньо коштів і що одного разу опиняться у фінансовій кризі. Для них важливо мати міцну фінансову основу і економити гроші, тому думка про те, що в них їх недостатньо, лякає. Але Козеріг повинен розуміти, що гроші – це ще не все; іноді найважливіше – справжнє спілкування.

Водолій – жага визнання

Водолій побоюється, що їх недооцінюють, що в кінцевому підсумку впливає на їхні романтичні стосунки. Вони постійно працюють над новими ідеями, але відчувають, що не завжди отримують ту оцінку і підтримку, на які заслуговують. Це занепокоєння утримує їх від здійснення чогось серйозного.

Риби – фантазії

У Риб унікальний погляд на світ, і вони непокояться, що інші не поділять їхні погляди або інтереси. Оскільки Риби настільки креативні та винахідливі, вони схильні вигадувати різні сценарії наперед, абсолютно не маючи уявлення про те, що ж може статися насправді. І така поведінка заважає їм бути у стосунках.

Останні новини
24.07.2024, Середа
23.07.2024, Вівторок
22.07.2024, Понеділок
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward