Україна готується до обміну "1000 на 1000": що відомо на цей момент

Україна готується до обміну "1000 на 1000": що відомо на цей момент

Служба безпеки України розпочала підготовку до обміну 1000 на 1000 полонених. Компетентні органи готуються приймати звільнених з полону українських захисників.

Про це йдеться у повідомленні СБУ у соцмережі. "Обʼєднаний центр з координації пошуку та звільнення полонених при Службі безпеки України уже розпочав підготовчі заходи до обміну 1000 на 1000 осіб", - йдеться у повідомленні.

Борги за воду вражають: українці перевищили всі ліміти

Зокрема, СБУ формує перелік російських військових, котрі утримуються в українському полоні і які можуть бути передані РФ.

Крім того, СБУ разом з МОЗ та усіма відповідними структурами проводить підготовку до прийому українських військових, які наразі знаходяться у російському полоні. Серед іншого, готується відповідна інфраструктура, локації та медичний персонал, необхідні для прийому, супроводження та реабілітації наших військових.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини