Сьогодні, 31 травня відбувся обмін військовополоненими. Україна повернула 75 людей з російського полону.
Про це повідомив президент Володимир Зеленський.
"Увесь цей час ми ні на день не припиняли працювати, щоб повернути додому кожного й кожну з російського полону. І сьогодні маємо важливий результат: ще 75 наших людей повернулися до України. Воїни ЗСУ та Нацгвардії, прикордонники, четверо цивільних – усі вони вже на рідній землі", - написав Зеленський.
Відомо, що у поверненні військовослужбовців з полону брали участь Об'єднані Арабські Емірати.




Читайте також: “6-9 грн на літрі”: в Україні уже за місяць можуть зрости ціни на усі види пального
Як повідомляло Міноборони рф, у результаті переговорного процесу Україна повернула 75 українських захисників з російського полону та передала росії аналогічну кількість окупантів.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
