У Маріуполі влітку не вистачить води навіть для мінімального забезпечення – Андрющенко

event 16:00 Неділя 07 Травня 2023 Війна

Тимчасово окуповане місто Маріуполь чекає нова проблема з питною водою. Влітку її не вистачить навіть для мінімального забезпечення людей.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Про це повідомив заступник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Проблема з водою в Маріуполі

Андрющенко розповів, що задля розв’язання проблеми російські окупанти вирішили остаточно знищити екологію навколо Маріуполя.

“Справа в тому, що вода надходить з резервного водосховища в Старому Криму, яке наповнюється в першу чергу через потік Кальчика. Того самого, який росіяни перекрили всередині міста та фактично перетворили на болото, замість річки. Тому, з водою біда страшенна. Літом в спеку рівня води не вистачить для водозабезпечення Маріуполя навіть на мінімумі, а перекритий Кальчик не дасть відновитись водосховищу”, — повідомив Андрющенко.

За його словами, окупанти нібито знайшли документи проєкту міської ради щодо нового водоводу та вирішили його реалізувати. У них йшлося про водоочисний завод та побудову фактично водозабору з двох водосховищ – Старого Криму та Павлопільського. Андрющенко розповів, що росіяни вирішили поєднати ці водосховища.

“Наче це щось вирішить. Може воно б вирішило, але є нюанс. Павлопільське водосховище має поповнюватись через Кальчик за умови працюючого каналу Сіверського Донця. Який не працює (чому власне нема води в Донецьку)”, — наголосив Андрющенко.

Читайте також: У Маріуполі російські окупанти збираються судити підлітків за зберігання українського прапора

Він повідомив, що якщо окупанти це зроблять, то просто вб’ють одночасно два водосховища та всю флору навколо міста остаточно.

Останні новини
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
14.07.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward