Сирський назвав “головне завдання” для ЗСУ на найближчий час

event 11:07 Четвер 06 Червня 2024 Війна

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський оголосив про свою стратегічну задачу щодо трансформації українського війська у високотехнологічну армію. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

Вважаю однією зі своїх стратегічних задач трансформацію українського війська у високотехнологічну армію, в якій бійці будуть максимально забезпечені технологіями. Це допоможе мати не лише перевагу над ворогом, але й головне – зберегти життя наших воїнів“, – наголосив Сирський.

Задля досягнення цієї мети, головнокомандувач провів засідання робочої групи з питань безпілотних систем. У засіданні взяли участь начальник Генерального штабу ЗСУ генерал-майор Анатолій Баргилевич, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та командири підрозділів. Вони окреслили пріоритети розвитку наземних, морських та повітряних безпілотних систем.

Читайте також: Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив про початок ротацій військових з фронту

Сирський зазначив, що польові командири, відомі за позивними Верес, Мадяр і Ахіллес, мають унікальний бойовий досвід застосування безпілотних систем. Вони підкреслили важливість спільного розуміння подальшого розвитку цих технологій та викликів, що стоять перед армією.

Головнокомандувач також звернув увагу на вражаючі результати використання безпілотних систем на Харківському напрямку та в Чорному морі, де українські морські безпілотники витіснили ворога з української акваторії.

Читайте також: Мінцифри пояснили, чому під час відключення світла погіршується мобільний зв’язок

Ми будемо продовжувати покращувати логістику, ланцюги постачання, роботу майстерень, організацію звʼязку, підготовку кадрів, рекрутинг здібних екіпажів, дослідницьку роботу та усунення бюрократичних барʼєрів“, – зазначив Сирський.

Він наголосив на важливості постійного удосконалення Сил безпілотних систем та планує регулярно проводити подібні зустрічі. “Ми будемо гнучкими, динамічними і діятимемо на випередження. Тільки так зможемо збудувати армію майбутнього“, – підсумував головнокомандувач.

Теги: Сирський
Останні новини
11.06.2024, Вівторок
10.06.2024, Понеділок
09.06.2024, Неділя
08.06.2024, Субота
07.06.2024, П’ятниця
06.06.2024, Четвер
05.06.2024, Середа
Читати більше новинarrow_forward