Мінцифри пояснили, чому під час відключення світла погіршується мобільний зв'язок

Мінцифри пояснили, чому під час відключення світла погіршується мобільний зв'язок

У Мінцифри розповіли внаслідок чого під час відключень електроенергії погіршується мобільний зв'язок та якість інтернету.

Про це інформує Мінцифра. 

Зазначається, що під час відключень світла можна спостерігати нестабільний зв'язок або зміну мобільного інтернету з 4G на Е через перенавантаження мереж мобільних операторів. 

"Зазвичай більшість інтернет-трафіку вживається через домашній або офісний інтернет, а під час знеструмлень українці переключаються на мобільний. Тому навантаження на мобільну мережу зростає майже в 10 разів і звʼязок та інтернет стають нестабільними", - йдеться у повідомленні. 

У Мінцифри також дали поради щодо того, як бути на зв’язку та мати доступ до інтернету навіть під час знеструмлень.

Читайте також: У Чехії пасажирський потяг, що прямував в Україну зіштовхнувся з вантажним (ВІДЕО)

У міністерстві радять:

завантажити у Дії мапу Пунктів незламності, адже там можна зарядити телефон та під'єднатися до інтернету

під'єднатися до нацроумінгу

під'єднатися до інтернет-провайдера, який використовує технологію xPON

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини