На південному фланзі Бахмута у Сил оборони йде просування. Зокрема минулого тижня там звільнено ще один квадратний кілометр.
УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS
Про це повідомила заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр під час включення з Military Media Center.
“На південному фланзі Бахмута у нас йде просування і минулого тижня там звільнено ще один квадратний кілометр”, - сказала вона.
Читайте також: У ГУР розповіли про запаси ракет у рф: чи достатньо в України ППО для ворожих атак
Заступниця Міністра додала, що загалом вже 44 кв. км території звільнено на цьому напрямку.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
