До кінця року партнери передадуть Україні ще 30 машин для розмінування

event 12:00 Неділя 01 Жовтня 2023 Війна

До кінця поточного року наша держава отримає від міжнародних партнерів ще близько 30 машин механізованого розмінування.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це розповів міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

“Ми отримаємо від міжнародних партнерів ще близько 30 машин механізованого розмінування до кінця року. Відповідно у системі МВС їх стане 45. Зараз працюють 15”, – сказав Клименко.

Він підкреслив, що Фонд Баффета наразі надав Україні найбільше машин механізованого розмінування – вісім уже використовуються за призначенням, ще кілька очікуються незабаром. Окрім того, за словами міністра внутрішніх справ, Швейцарія та Японія активно допомагають Українській державі у сфері розмінування.

При цьому Клименко зауважив, що українська влада працює над залученням більшої кількості компаній, які можуть посприяти Україні в цьому процесі.

Водночас він додав, що для розмінування території України також планують використовувати вітчизняні машини.

“Міністерство внутрішніх справ спільно з Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості і Міністерством економіки вже протестували деякі вітчизняні машини механізованого розмінування”, – поінформував міністр внутрішніх справ.

Читайте також: Генсек НАТО закликав швидше надати необхідну зброю Україні

Клименко висловив сподівання, що після проходження сертифікації машини, вироблені на двох відповідних підприємствах, зможуть використовуватися для розмінування.

Останні новини
27.11.2023, Понеділок
26.11.2023, Неділя
25.11.2023, Субота
24.11.2023, П’ятниця
23.11.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward