76% молоді мають намір повернутися додому на Луганщину після деокупації

event 10:30 Субота 30 Вересня 2023 Війна

Студенти, лікарі, вчителі, аграрії готові повернутися додому після деокупації та почати відновлювати зруйновані міста.

Території Луганщини, які опинилися під окупацією росіян, зазнали великих руйнувань. Попри це 76% молоді має намір повернутися додому після звільнення.

Про бажання луганчан повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор, пише Вчасно.

“Мене час від часу запитують — чи поїдуть луганчани на деокуповані землі, де росіяни майже все зруйнували? Наведу один приклад. У двох релокованих вищих навчальних закладах ми провели анонімне опитування серед студентів. І з 476 хлопців і дівчат, які до нього долучилися, 76% мають намір повернутися. Аналогічної думки дотримуються лікарі та вчителі. Аграрії, які виїхали, готові брати кредити та працювати на луганській землі наступного дня після розмінування”, — розповів Лисогор.

Луганчани щодня говорять про необхідність відбудови населених пунктів та інфраструктури. Зокрема, Лисогор поспілкувався з жителями Попасної і виявилося, що багато з них турбуються за майбутнє відновлення рідного міста.

“Вони хочуть додому, коли територія буде звільнена. Нагадаю, що росіяни вже неодноразово казали про недоцільність щось робити у зруйнованій ними Попасній. Проте наші переселенці з кожного населеного пункту готові до повернення і відбудови”.

Читайте також: Стало відомо, скільки українців стали колаборантами (імена та “посади”)

За даними Інституту вивчення війни, росія 2023 року захопила близько 857 кв. км, але Сили оборони України відвоювали вже 370 кв. км із них. Наразі під окупацією залишаються близько 487 кв. км території України.

Останні новини
27.11.2023, Понеділок
26.11.2023, Неділя
25.11.2023, Субота
24.11.2023, П’ятниця
23.11.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward