“Заборона російської символіки, іноземці на війні та геноцид”: нардеп про нові прийняті законопроєкти в Раді

event 22:20 Четвер 14 Квітня 2022 ПОЛІТИКА

Нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук на своїй сторінці у facebook розповів про ряд важливих законопроєктів, які були прийняті сьогодні у Верховній Раді.

Про це повідомляють у телеграм-каналі БАЙРАКТАР NEWS.

Деталі: Зокрема, політик повідомив, що сьогодні остаточно ввели закон про заборону публічного вивішування прапорів, нанесення та демонстрації написів чи зображення на одязі літер “Z”, “V” та інших позначень військової техніки окупантів.

На засіданні ВР визнала війну Росії геноцидом проти України. Депутати проголосували за Постанову про Заяву Верховної Ради України Про вчинення Російською Федерацією геноциду в Україні.

Сьогодні Рада спростила доступ до соціальних послуг під час воєнного стану. Таким чином, документ передбачатиме уточнення терміну “малозабезпечена особа”. Так, якщо раніше для визначення цього статусу враховувався дохід за останні шість місяців, то після набуття законом чинності будуть враховуватися лише два квартали.

Передбачене також екстрене надання соціальних послуг у разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану.

Також в Україні посилили відповідальність для колаборантів – 10-12 років в’язниці. 

Читайте також: “Про жінок-військових, статус ветерана війни та реабілітацію поранених”: нардеп про законопроєкти прийняті сьогодні в Раді

Ну і наостанок Верховна Рада ухвалила закон, який визначає строк проходження військової служби для іноземців та осіб без громадянства. Він передбачає, що для військовослужбовців-іноземців та осіб без громадянства, які приймаються на військову службу в Україні за контрактом і призначаються на посади, встановлюються такі строки служби: для осіб рядового складу – 3 роки, для осіб сержантського і старшинського складу – від 3 до 5 років.

Дмитро Соломчук додав, що сьогодні на засіданні були присутні колеги з Польщі та Чехії, які висловили свою підтримку українцям. Маршалок Сенату Польщі Томаш Гродський навіть процитував Тараса Шевченка у своєму зверненні та виступив українською мовою.

Цього разу гостями на засіданні Ради стали колеги з Польщі та Чехії – тих країн, які безальтернативно підтримують українців та Україну. Маршалок Сенату Польщі Томаш Гродський виступив українською та процитував Тараса Шевченка, за що йому повага та шана. Голова Сенату Парламенту Чехії Мілош Вистрчіл висловив слова підтримки Україні та заявив, що Чехія буде стояти з нами до перемоги. Крокуємо до перемоги, друзі! Слава Україні!“, – повідомив політик.

Останні новини
24.07.2024, Середа
23.07.2024, Вівторок
22.07.2024, Понеділок
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
Читати більше новинarrow_forward