Вони небезпечні для дітей та тварин: які рослини краще не тримати вдома

event 10:38 Понеділок 16 Травня 2022 БЛОГ

Які звичайні кімнатні рослини, наші улюбленці, не можна тримати вдома, бо можна отруїтися, або отримати ураження.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Деякі кімнатні рослини, які ми звикли тримати вдома, насправді дуже небезпечні, тому що містять отруту в листах, стеблах чи квітах. Якщо для дорослих вони ще нестановлять значної небезпеки, то там де є діти чи тварини, які полюбляють пробувати все на смак, їх тримати категорично  не можна. А дорослим потрібно бути дуже обережним, бо  під час пересаджування або обрізання сік цих рослин може викликати опік.

Дифенбахія

Така звична рослина зі строкатим листям є однією з небезпечних. Їдкий сік цієї рослини у разі потрапляння в організм негативно впливає на травлення, утруднює дихання. А у разі потрапляння на шкіру може спричинити серйозний опік. 

Аглаонема

Рослина дуже подібна до дифенбахії, вони обидві належать до одного сімейства ароїдних, родом з американських тропіків. Тримати вдома цю рослину можна лише в місцях недосяжних для домашніх тварин та дітей. Отрута в стеблах, ягодах роз’їдає слизові оболонки, викликає алергію.

Молочай

Цей представник молочайних рослин небезпечним тим, що  у своєму стеблі містить сік, який у разі потрапляння на слизову оболонку викликає опіки, запаморочення, нудоту.

Цикламен

Улюблена усіма квітуча рослина може бути небезпечною. Небезпека знову таки в стеблах та коренях, сік яких може призвести до подразнення слизової оболонки, набряків, болю в горлі, утруднити дихання.

Олеандр

Красиве деревце з квітами насправді є дуже небезпечним, до того ж усі його частини. Куштування листка може призвести до отруєння з летальним результатом, до порушення серцевого ритму. Якщо сік олеандра потрапить в очі, це може привести до сліпоти. Небезпечними навіть є гілки цієї рослини, якщо їх підпалити, дим від них викличе серйозне отруєння. Навіть отрута засохлої рослини є небезпечною. 

Азалія

Ще одна квітуча улюблениця є не менш небезпечною як красивою. Якщо спробувати листок чи ніжну квітку, що запросто можуть зробити маленькі діти, можна відчути сильну печію, потім нудоту та діарею. А якщо вчасно не звернутися до лікаря, отрута спричинить порушення роботи серцево-судинної та нервової систем. У найгіршому випадку рослина може призвести до коми та навіть смерті.

Фікус

Представники цього виду є, мабуть, у кожному будинку. Найнебезпечніше м’ясисті сорти рослини, у них більше соку. На шкірі “молочко” викликає роздратування, набряк, у разі потраплянні всередину призводить до запаморочення, нудоти, утрудненості дихання. 

Джерело

Останні новини
03.07.2022, Неділя
02.07.2022, Субота
01.07.2022, П’ятниця
30.06.2022, Четвер
29.06.2022, Середа
28.06.2022, Вівторок
27.06.2022, Понеділок
26.06.2022, Неділя
Читати більше новинarrow_forward