Війська білорусі розпочали навчання “зі звільнення захоплених територій”

event 12:21 Четвер 08 Вересня 2022 Суспільство

Сьогодні, 8 вересня, війська білорусі розпочали навчання в ході якого вони відпрацьовуватимуть “звільнення захоплених територій“.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Деталі: Навчання продовжаться з 8 по 14 вересня. Нагадаємо, що 1 вересня заступник начальника головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов заявляв, що “під час командно-штабного навчання основна увага приділятиметься питанням ведення маневрової оборони з подальшим переходом у контрнаступ та звільненням територій, тимчасово захоплених противником”.

За словами Громова, під так званою “втраченою територією” можуть мати на увазі прикордонні райони Волинської, Рівненської та Житомирської областей України.

Про початок навчання повідомила моніторингова група “Беларускі Гаюн”.

Повідомляється, що головною метою навчання є “навчання органів військового управління збройних сил, інших військ та військових формувань безперервному управлінню силами та засобами при виконанні завдань із призначення”.

За їхніми даними на навчаннях планується опрацювати такі питання:

– ведення бойових дій зі звільнення території, тимчасово захопленої супротивником;

– відновлення контролю за державним кордоном;

– авіаційна підтримка військ;

– забезпечення силових заходів військового стану, боротьба з ДРГ (диверсійно-розвідувальними групами) противника та НВФ (незаконними збройними формуваннями).

“Виходячи з інформації, опублікованої мо рб, можна дійти невтішного висновку, що навчання в першу чергу спрямовані на відпрацювання дій з деокупації території білорусі у разі можливого нападу України. Режим лукашенка дуже боїться помсти за співучасть у військовій агресії проти України”, – констатували у моніторинговій групі.

Останні новини
29.03.2024, П’ятниця
28.03.2024, Четвер
27.03.2024, Середа
26.03.2024, Вівторок
25.03.2024, Понеділок
24.03.2024, Неділя
23.03.2024, Субота
22.03.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward