Вдови Захисників України отримають 50% знижки на комунальні

event 10:30 Неділя 05 Лютого 2023 Суспільство

У Пенсійному фонді повідомили, що вдова загиблого Захисника України має право на пільги. Пільги визначені статтею 15 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”. В тому числі й на, на 50-відсоткову знижку з оплати комунальних послуг.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Пільга надається без урахування середньомісячного доходу на такі послуги:

  • з управління багатоквартирним будинком;
  • з постачання та розподілу природного газу, електричної і теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами;
  • на оплату абонентського обслуговування для споживачів за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньо-будинкових систем про надання комунальних послуг;
  • на придбання твердого палива і скрапленого газу.

При розрахунках плати за опалення та користування житлом площа, на яку надається знижка, становить 21 кв. м на кожну особу. Але лише ту, яка постійно проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку плати, та додатково 10,5 кв. м на сім’ю.

Читайте також: З російського полону звільнили чотирьох бійців з Рівненщини

Якщо ж дружина є непрацездатною і проживає у сім’ї, яка складається лише з непрацездатних осіб, 50-відсоткова знижка за користування газом для опалювання житла надається на подвійний розмір нормативної опалювальної площі (42 кв. м на кожну особу, яка має право на знижку оплати, та 21 кв. м на сім’ю).

Пільги щодо плати за житло, комунальні послуги та паливо надаються незалежно від виду житла чи форми власності на нього.

Останні новини
01.04.2023, Субота
31.03.2023, П’ятниця
30.03.2023, Четвер
29.03.2023, Середа
28.03.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward