В “Укренерго” зробили важливу заяву щодо відключень світла

event 12:08 Вівторок 26 Вересня 2023 Суспільство
VIDKLIUCHENNIA SVITLA

Наразі значна частина об’єктів критичної інфраструктури обладнана автономними джерелами живлення.

Наразі “Укренерго” не планує вводити в Україні графіки відключень світла. Проте українцям варто бути готовими й до такого розвитку подій.

Про це в інтерв’ю для РБК-Україна розповів голова правління “Укренерго” Володимир Кудрицький.

Він сказав:

Наразі хочу підкреслити, що ми жодних графіків відключень не плануємо. Навіть факт їх оновлення Міністерством енергетики не означає, що вони будуть застосовані, ми просто маємо бути готові.

Кудрицький пояснив, що порівняно з минулим роком наразі набагато більше об’єктів критичної інфраструктури – лікарень, котелень, шкіл, дитсадків, насосних станцій – обладнані автономними джерелами живлення.

Читайте також – Коли в Україну прийде похолодання та дощі: прогноз синоптика

Голова правління “Укренерго” також прокоментував графіки відключення:

Ці графіки зараз оновлюються, в тому числі й обленерго. Тому що графіки відключення конкретних споживачів складаються саме на місцях, а не нами, не в “Укренерго”. Але вся система якихось аварійних обмежень електропостачання буде краща відбалансована, враховуючи досвід минулого року.

Зараз стійкість цієї критичної інфраструктури на місцях набагато вища, ніж торік, коли навіть великим лікарням не вистачало генераторних потужностей. Посилення таких об’єктів не тільки посилює стійкість інфраструктури, а ще й “дає необхідну гнучкість”.

Останні новини
27.11.2023, Понеділок
26.11.2023, Неділя
25.11.2023, Субота
24.11.2023, П’ятниця
23.11.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward