В Одесі вчителька на уроці вдарила учня пляшкою по голові (ВІДЕО)

event 17:19 Понеділок 24 Січня 2022 Суспільство

У школі №92 Одеси вчителька вдарила по голові учня 5-го класу пляшкою. Інцидент стався на уроці української мови.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Викладачка вихопила з рук хлопчика порожню пластмасову пляшку та двічі вдарила по голові. Педагог у закладі більше не працює.

Що сталося

В одеській школі №92 на уроці української мови у 5 класі вчителька вдарила учня. Педагог підійшла до учня, що сидів за останньою партою, вихопила у нього з рук порожню пластмасову пляшку і двічі вдарила по голові – хлопчик намагався захиститися руками.

Після чого вчителька вигукнула: “У чому справа? Дивись, щоб я тебе не забила”. Одна з однокласниць постраждалого учня спитала: “Що ви робите? Навіщо ви його б’єте?”. Відео інциденту опублікували адміністратори Telegram-каналу “Одеса INFO” у п’ятницю, 21 січня.

У школі подію коментують неохоче. Проте журналістам розповіли, що учень, який постраждав, неодноразово порушував порядок на уроках. Але, зазначила директорка школи Лариса Асманська, вчитель у жодному разі не має права чіпати учня. Вона також повідомила, що вчительку, яка вдарила хлопчика, звільнили.

Читайте також: Завтра Рівненщина може опинитися в “червоній” зоні (ОБМЕЖЕННЯ)

Що далі

Директор департаменту освіти міськради Одеси Олена Буйневич розповіла, що інцидент стався до Нового року. Діти, які зняли відео, звернулися до соціального педагога – він і повідомив директорці про подію.

За словами чиновниці, реакція адміністрації була абсолютно правильною та правомірною – вони подали заяви до департаменту освіти, поліції та служби у справах дітей.

Щодо вчительки, то, за інформацією Буйневич, вона одразу вирішила звільнитися, і це було її рішенням.

Коментар:Вона має на це право, вона не кріпачка. Її в будь-якому разі на період розслідування відсторонили б від роботи, але людина прийняла рішення звільнитися самостійно. Незважаючи на це, вивчення цієї ситуації продовжують правоохоронці та служба у справах дітей“, – сказала чиновниця.

Джерело

Останні новини
28.05.2022, Субота
27.05.2022, П’ятниця
26.05.2022, Четвер
25.05.2022, Середа
24.05.2022, Вівторок
23.05.2022, Понеділок
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward