“Укрпошта” встановила перші поштомати

event 17:12 П’ятниця 17 Вересня 2021 Суспільство

“Укрпошта” встановила перші поштомати для отримання відправлень. Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

У межах пілотного проєкту поштомати встановили в деяких відділеннях Києва. Щоб отримати відправлення, потрібно ввести інформацію про нього, яка надійшла у повідомленні.

Якщо проєкт виявиться успішним, то з 2022 року “Укрпошта” планує почати встановлення поштоматів у містах України з населенням понад 100 тисяч осіб та інтегрувати їх з мобільним додатком та особистим кабінетом користувача. Вони працюватимуть цілодобово.

Поки що самостійно не можна обрати послугу отримання через поштомат, оскільки це пілотний проєкт. За словами Смілянського, працівники пошти самі запропонують такий варіант.

У березні 2021 року в “Укрпошті” заявили, що очікують упродовж двох років продати будівлю Головпоштамту на Майдані. Попередня оцінка вартості будівлі становить мільярд гривень.

Сьогодні п'ятниця, а значить час позитивних новин. Не те, щоб до цього у нас були погані новини, але традиції треба дотримуватися 😊Перші поштомати з'явилися в Англії в 1850-х, і називалися «поштові скриньки». За цей час багато чого що змінилося, настав час випробувати новий формат поштоматів і нам. Тим більш, що це простіше, ніж відповідати на питання «чому у вас їх немає?» 😊Для пілотного проекту ми встановили поштомати в частині київських відділень, щоб подивитися, чи сподобається такий формат клієнтам. Користуватися легко – як на відео, і всі операції займають всього 10-11 секунд: отримали смс, набрали код, отримали посилку, посміхнулися і пішли далі 😊 Так як це поки пілот, вибрати такий варіант при відправці самостійно не можна (ми самі запропонуємо це клієнтам), але вже з наступного року ми плануємо (якщо вам, звичайно, сподобається) масштабування поштоматів різних форматів по всій країні з інтеграцією з мобільним додатком, особистим кабінетом і т.д. Почнемо з міст з 100+ тис. населення. Поштомати працюватимуть навіть більше, ніж я, тобто 24/7, але при цьому наша цінова політика залишиться найдемократичнішою і доступною для всіх.Супер респект нашій команді за терпіння і наполегливість! І, звичайно, дякую нашим партнерам Omnic Innovations за стильні, красиві і зручні почтамати, а також швидку реалізацію проекту!Якщо Вам здається, що ми швидко міняємося, вам не здається. Ну а наша команда впевнена, що ця новина допоможе вам на позитиві закінчити робочий тиждень і бажає всім відмінних вихідних і вчасно отриманих посилок!

Опубликовано Igor Smelyansky – Ігор Смілянським Пятница, 17 сентября 2021 г.

Джерело

Останні новини
25.10.2021, Понеділок
24.10.2021, Неділя
23.10.2021, Субота
22.10.2021, П’ятниця
21.10.2021, Четвер
20.10.2021, Середа
19.10.2021, Вівторок
18.10.2021, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward