Український блогер Івангай висунув Дудю нові звинувачення: деталі

event 15:45 Вівторок 11 Травня 2021 ПОДІЇ

Відомий український блогер Івангай (Іван Рудський) звинуватив російського журналіста Юрія Дудя у відсутності професіоналізму. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Зірка поскаржився на те, що інтерв’юер наполіг на зйомках програми з його участю в нічний час, коли він просив писатися вранці.

Відповідний пост Рудський опублікував на особистій сторінці в Twitter. Блогер заявив, що, на його думку, такий “маневр” Дудь зробив спеціально й назвав його “с*иклом”.

Коментар: Я просив писатися вранці, але Дудю раптом знадобилося вранці вже відлітати. Це або відсутність професіоналізму, або с*икло“, – написав Івангай.

Блогер додав, що на денних кадрах він, на відміну від знятих вночі, візуально не виснажений та не втомлений. Рудковський запропонував шанувальникам самим в цьому переконатися.

Нагадаємо, що раніше Івангай звинуватив Дудя в тому, що той вирізав його слова про Голодомор і НКВД з інтерв’ю. Відповідаючи на запитання в коментарях про те, чому журналіст так вчинив, блогер зазначив коротко: “Сци*кло йо**не”.

Український блогер EeOneGuy (Іван Рудський): факти про зірку

  • EeOneGuy – 25-річний український відеоблогер, автор однойменного YouTube-каналу. У 2016 році на його канал підписалося понад 10 млн осіб – у такий спосіб Рудський став першим російськомовним блогером, який досяг цієї позначки. Зараз на канал підписано вже понад 17 млн осіб.
  • 18 березня на YouTube-каналі “вДудь” вийшло двогодинне інтерв’ю з Рудським. У ньому він говорив про свою кар’єру відеоблогера, стосунки з колишньою дівчиною і чому він на довгий час пішов із YouTube. Блогер також розповів, що деякий час жив у РФ і йому двічі пропонували російський паспорт, але він відмовлявся. Також Рудський впевнений, що за ним стежили російські правоохоронці через його висловлювання на адресу влади РФ, тому блогер вирішив покинути РФ.

  • “Я постив усяку непотрібність, нібито “О, Роскомнагляд зламали, хентай запостили”, “Путін, це саме… прибери руки від України”, – сказав він.

  • Також в інтерв’ю Рудський назвав російського президента Володимира Путіна “беземпатичною людиною, яка має досить жорсткі знання пропаганди” і заявив, що “це страшно, що ніхто не контролює таку перекручену свідомість”.

Джерело: сайт Обозреватель

Читайте також: Лікарі назвали звички, що руйнують шлунок

Останні новини
22.06.2021, Вівторок
21.06.2021, Понеділок
20.06.2021, Неділя
19.06.2021, Субота
18.06.2021, П’ятниця
17.06.2021, Четвер
16.06.2021, Середа
15.06.2021, Вівторок
14.06.2021, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward