У Києві презентували тизер фільму “Буча” (ВІДЕО)

event 15:06 Середа 14 Вересня 2022 Суспільство

13 вересня у Києві презентували тизер-трейлер фільму “Буча”. Цей фільм заснований на реальних подіях, які відбувалися на окупованих територіях Київщини у лютому-квітні 2022 року.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Фільм розповідає історію волонтера Костянтина Гудаускаса — громадянина Казахстану, який отримав політичний притулок в Україні і проживає у Бучі. За час російської окупації частини Київської області він допоміг евакуюватися 203 місцевим.

“Нам хотілося і тоді і зараз донести світу важливість цих подій. Ми всі живемо в Україні і знаємо, що зараз тут відбувається. А люди, наприклад, у Франції, Німеччині, Італії, вони до кінця, давайте будемо відвертими, не розуміють цієї ситуації. Тому основна ідея — показати цей жах, який скоїла РФ. І героїзм людини, яка проти цього стояла, і робить це надалі. І поки йде війна, ми маємо поширювати цю інформацію про цей фільм, щоб нам допомагали і економічно, і політично, ЗМІ, блогери, меценати”, — розповідає режисер фільму “Буча” Станіслав Тіунов.

За період окупації Костянтин втратив 5 автомобілів в один із них влучила міна і чоловіка контузило.

“В Михайлівці-Рубежівці в дзвіниці церкви сидів снайпер і я бачив своїми очима, як він розстріляв всю сім’ю. В той момент ти не можеш зупинитися, ти не знаєш просто, чи доїдеш ти, ти просто їдеш і просто намагаєшся не звертати на це увагу. Ти розумієш, що ти можеш ризикувати своїм життям, але ти не можеш ризикувати життям інших людей, які у тебе в машині. І я радий, що за ці години, коли вдавалося рятувати людей, у мене не було поранених і не було вбитих. Я зміг знайти силу їздити на окуповані території щодня і ця сила була насправді в тих людях. У нас були моменти, коли нас оточували, намагалися когось взяти в заручники. Але місцеві люди ставали перед нами і військовими. Вони готові були померти, щоб ми залишилися жити. І це Україна. І ці люди давали сил, щоб їздити туди щодня”, — розповідає Костянтин Гудаускас.

Початок зйомок фільму “Буча” запланований на грудень. Завершити зйомки планують до кінця зими 2023 року, а до кінця року стрічка вийде на широкі екрани.

Останні новини
25.09.2022, Неділя
24.09.2022, Субота
23.09.2022, П’ятниця
22.09.2022, Четвер
21.09.2022, Середа
20.09.2022, Вівторок
19.09.2022, Понеділок
18.09.2022, Неділя
Читати більше новинarrow_forward