Якого чоловіка шукає ваша душа – психологічний тест

event 15:02 Середа 14 Вересня 2022 БЛОГ
couple

Кожна жінка шукає щось своє у чоловіках, які трапляються їй по життю. Комусь подобаються дуже легкі та дружні відносини, а хтось хоче бути як за кам’яною стіною – кожному своє. Якщо ви заплуталися й не знаєте чого хочете, можете пройти наш тест нижче. Він розкаже, у яких відносинах ви знаходитеся, а якщо ви самі, то які стосунки вас чекають.

Оберіть зображення до якого вас підсвідомо тягне.

Результати

Картинка 1. Це безконфліктна картка. Ви зі своїм коханим ніби на одній хвилі й розумієте один одного з пів слова. Для вас не властиво сваритися або довго ображатися, тому що ви турбуєтеся про емоційний стан партнера. У вас повне рівноправ’я й свобода у стосунках. Такі відносини навіть можуть бути сприятливими для створення спільного бізнесу. Вас поважають та не обмежують, що дозволяє відчути свою самодостатність.

Картинка 2. Для вашого чоловіка важлива як ваша зовнішність, так і розум. Для нього важливо аби його жінка була всесторонньо розвиненою, адже у коханні сприймає її, як частину себе. Це людина, яка любить поговорити, але і помовчати з ним є про що. Негативною стороною є те, що якщо ви будете занадто м’якою та не відстоюватиме свої кордони, ваш партнер почне поводити себе токсично і зверхньо. Це не означає, що ви повинні постійно “брикатися” – це означає, що потрібно цінувати себе і свій простір.

Картинка 3. Ви любите бути “за кам’яною стіною”. Ваш чоловік любить та оберігає вас, як принцесу, і це вас цілком влаштовує. Його мета – робити вас щасливою щодня, адже він має на вас далекосяжні плани. Якщо у вас ще немає другої половинки, не хвилюйтеся, вона знайде вас сама. 

Картинка 4. Це дуже емоційний союз. Для вашої пари властиво ділитися своїми емоціями та вирішувати конфлікти тут і зараз. Ви постійно переписуєтеся та зідзвонюєтеся, коли знаходитеся на відстані. Вам вдається “відчувати” настрій свого партнера, навіть якщо він в іншому місці. Союз буде міцним, якщо ви слухатимете один одного і робитимете з цього висновки.

Картинка 5. Ви завжди знаєте, що у вашого партнера на думці. Іноді у вас таке відчуття, ніби ви народилися спорідненими душами, тому що вам дуже легко порозумітися. Ви завжди на одній хвилі та підтримуєте один одного, навіть у бажанні піти разом випити пива на лавочці. Люди, які обирають цю картинку, часто в дуже пристрасних і якісних відносинах, тому вам часто заздрять. Ревність може зіпсувати ваші стосунки.

Читайте також: На Київщині живодер жорстоко розстріляв котика: пухнастого рятують медики (ВІДЕО)

Картинка 6. Ви дві половинки одного цілого. У всіх сферах ваших стосунків усе йде плавно і гармонійно. Іноді може здаватися, що така плавність може затуплювати почуття, що не дуже далеко від правди. Дійсно, відсутність яскравих емоцій може зробити ці відносини нудними та одноманітними, тому над цим треба працювати. 

Останні новини
04.10.2022, Вівторок
03.10.2022, Понеділок
02.10.2022, Неділя
01.10.2022, Субота
30.09.2022, П’ятниця
29.09.2022, Четвер
28.09.2022, Середа
27.09.2022, Вівторок
26.09.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward