У Києві батько намагався викинути з балкона тримісячне немовля (ВІДЕО)

У Києві батько намагався викинути з балкона тримісячне немовля (ВІДЕО)

У Святошинському районі Києва чоловік погрожував викинути з балкону власне тримісячне немовля. Про це пише ТСН.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

У Святошинському районі Києва 8 лютого стався моторошний інцидент – батько погрожував викинути з балкона 3-місячну дівчинку.  

"У Києві на вулиці Якуба Коласа (Святошинський район) чоловік намагався кинути з балкону першого поверха тримісячну дитину. Дитину зараз вилучають. На допомогу швидко прийшли поліцейські. Зараз з'ясовуються подробиці інциденту", - повідомила нам речниця поліції Києва Юлія Гірдвіліс. 

За даними поліції, дитина не постраждала, але чоловік продовжує поводити себе агресивно.

Читайте також: СБУ затримала чоловіка, який оголосив себе “президентом” та сформував тіньовий уряд

Також відомо, що ювенальні поліцейські спільно з представниками служби у справах дітей та сім’ї прийняли рішення про вилучення дитини з родини. Наразі дівчинка перебуває під наглядом лікарів.

У Мережі також опублікували відео з місця інциденту.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини