Супутник NASA знайшов на Марсі “ведмедя” (ФОТО)

event 15:33 П’ятниця 27 Січня 2023 Суспільство

Супутник NASA зняв фрагмент поверхні Марса, що нагадує зображення ведмедя.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Космічний апарат Mars Reconnaissance Orbiter, який досліджує Марс з орбіти за допомогою своєї потужної камери HiRISE, зробив нове зображення поверхні Червоної планети. І це зображення дуже нагадує обриси ведмедя.

Обриси морди ведмедя, який чи то посміхається, чи чимось незадоволений — саме це побачив космічний апарат NASA на поверхні Марса.

За допомогою дуже потужної камери HiRISE апарат Mars Reconnaissance Orbiter з висоти 250 км зробив знімок поверхні планети і в NASA відразу припустили, що це зображення схоже на знаменитого літературного та кіногероя — ведмедя Паддінгтона.

У NASA пояснили, що насправді на цій фотографії поверхні Марса показано похований ударний кратер.

Читайте також: У Вінниці зафіксували найдовше волосся: яка його довжина (ФОТО)

Наприклад, V-подібна структура, яка здається носом і ротом ведмедя – це височини з вулканічними отворами. Те, що здається контуром морди ведмедя – це круговий розлам поверхні і, швидше за все, він пов’язаний із осіданням відкладень над похованим ударним кратером. Ці відкладення можуть бути лавовими потоками. Що стосується очей ведмедя, то це два маленькі ударні кратери.

Навіть незважаючи на те, що насправді нічого незвичайного на поверхні Марса, зокрема ніякого рукотворного зображення ведмедя, немає, все одно це дивовижний знімок, який вражає.

Останні новини
01.04.2023, Субота
31.03.2023, П’ятниця
30.03.2023, Четвер
29.03.2023, Середа
28.03.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward