Гороскоп на 5 жовтня 2022 року: що обіцяють астрологи

event 16:36 Вівторок 04 Жовтня 2022 Суспільство

Гороскоп на 5 жовтня 2022 року розповість кому зі знаків варто бути серйознішим у цей день, а кому знадобиться чиясь професійна порада. 

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

ОВНИ

Овнам потрібно бути серйознішим у цей день. Зірки попереджають: якщо вирішите спустити на жарт якусь ситуацію цього середовища, можете сильно програти.

ТЕЛЬЦІ

У Тельців може бути не найпростіший день, кажуть зірки. Якщо 5 жовтня хтось запропонує вам допомогу, не поспішайте відмовлятися від неї. Навіть якщо ваше самолюбство буде проти.

БЛИЗНЮКИ

Близнюкам потрібно бути уважними зі своїми висловлюваннями цього дня. Зірки радять вам не поспішати з оцінками та судженнями 5 жовтня.

РАКИ

5 жовтня Ракам знадобиться чия мудра чи професійна порада. Зірки попереджають: дружнім поплескуванням по плечу цього середовища ситий не будеш.

ЛЕВИ

У Львова може з’явитися якась оригінальна думка. Щоправда, швидше за все, обставини ще не дозріли до неї. Тож не поспішайте 5 жовтня, радять зірки.

ДІВИ

Діви мають когось підтримати цього дня. Зірки попереджають: якщо виявите черствість 5 жовтня, незабаром самі опинитеся в ситуації, коли вам знадобиться допомога, а взяти її не буде звідки.

ТЕРЕЗИ

5 жовтня Терезам потрібно буде зайнятися благодійністю. Зірки попереджають: якщо чекатимете винагороду за свою роботу, нічого хорошого з цього не вийде.

СКОРПІОНИ

5 жовтня Скорпіонам потрібно буде зайняти якусь позицію, що чекає. Зірки кажуть, вам потрібно буде добре подумати над своїми подальшими діями.

СТРІЛЬЦІ

Стрільцям 5 жовтня доведеться працювати за двох, а то й за трьох, кажуть зірки. Винагорода того коштуватиме. Так що постарайтеся не розслаблятися в цю середу.

КОЗОРОГИ

5 жовтня у Козерогів може виникнути якась нова мета. Не намагайтеся взяти її нахрапом, радять зірки. Ваш важливо буде продумати не лише кроки вперед, а й шляхи відступу.

ВОДОЛІЇ

Зірки радять Водоліям 5 жовтня особливо не заощаджувати. Робіть те, що ви давно хотіли, і насолоджуйтесь результатом на повну.

РИБИ

5 жовтня Рибам потрібно бути більш діяльним, ніж зазвичай. Якщо ситуація вимагатиме від вас рішучих кроків, не зволікайте і не перекладайте відповідальність на іншого.

Останні новини
05.12.2022, Понеділок
04.12.2022, Неділя
03.12.2022, Субота
02.12.2022, П’ятниця
01.12.2022, Четвер
30.11.2022, Середа
29.11.2022, Вівторок
28.11.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward