Стане складніше отримати посвідчення водія: у МВС запровадили нові запитання для іспитів

Стане складніше отримати посвідчення водія: у МВС запровадили нові запитання для іспитів

Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ розробив понад 250 нових тестових питань до екзаменаційних білетів для складання теоретичного іспиту на водійські права.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Окрім того, було додано абсолютно новий розділ "Панель приладів", розуміння якого необхідне для керування сучасними автомобілями.

Про це йдеться на сторінці Головного сервісного центру МВС у Facebook.

Коментар: "Питання адаптовані до інноваційних рішень європейського формату, а саме Франції, досвід якої було проаналізовано для прикладу. Адже тут значну увагу приділяють підвищенню культури водіння в цілому, поєднанню теоретичних та практичних навичок керування, безпеці всіх учасників дорожнього руху і прийняттю рішень в критичних ситуаціях", - йдеться в повідомленні.

Водночас, в ГСЦ вказали, що кількість жертв ДТП за 2021 рік у Франції є удвічі меншою, ніж в Україні.

Джерело

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини