Графіки стабілізаційних відключень електроенергії застосовуються впродовж усієї доби. З 19:00 до 23:00 обсяг обмежень буде більшим.
Про це повідомили у пресслужбі "Укренерго".
"Причина - складна ситуація в енергосистемі після масованих атак росіян на енергооб’єкти. Інформацію про те, як саме це впливає на графіки погодинних відключень в кожній області, можна подивитися на офіційних сайтах обленерго та на їхніх майданчиках у соцмережах", - йдеться в повідомленні.
Читайте також: Максимальний призовний вік можуть знизити з 60 до 50 років
У компанії додали, що 23 червня, обсяг обмежень було збільшено - замість 19:00 графіки погодинних відключень почали діяти з 11:00 через обмежену можливість використання гідроресурсів для виробництва електроенергії.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
