Що згідно з народними прикметами не можна робити 21 квітня

event 23:46 Середа 20 Квітня 2022 БЛОГ

4-й день Страсного тижня, чистий Четвер. У цей день потрібно завершити прибирання простору навколо, але що важливіше — очистити свої помисли. 21 квітня ні якому разі не можна лаятися, заздрити або бажати кому-небудь зла. Весь негатив, посіяний в цей день, повернеться в багаторазовому обсязі. Про це інформує Ukr.Media.

Перевірені та актуальні новини з фронту БАЙРАКТАР NEWS.

Не слід шкодувати зламані речі, ганчір’я та інший мотлох. 21 квітня необхідно позбутися від усього непотрібного, в іншому разі в будинку достатку не буде. У це вірили наші прапрапрабабусі.

Вони ж не рекомендували купатися ввечері 4-го дня Страсного тижня. Щоб увібрати всю цілющість води Чистого четверга, потрібно помитися з самого ранку, до сходу сонця.

Не слід 21 квітня просити і давати в борг. Якщо не послухатися цієї ради, можна пізнати нужду, говорили предки.

Існувала в народі така прикмета: при виході з дому 21 квітня потрібно вклонитися до землі, таким чином попрощавшись із зимою. Якщо цього не зробити, морози можуть повернутися.

Народні прикмети про погоду

Наші предки помічали: якщо мурашник на північній стороні оголився від снігу, то літо буде теплим.

Також прапрапрадіди казали: синиця співає — тепло кличе, зяблик кричить — холод мчить.

Існувала в народі і така погодна прикмета: якщо вранці туман піднімається і утворює хмари, незабаром поллється дощ. Якщо падає на землю — буде сухо.

Читайте також: Білоруська оперна співачка підірвала мережу неймовірним виконанням пісні “Ой у лузі червона калина”

Що не можна їсти у цей день

21 квітня можна їсти все, окрім м’яса. Цього четверга варто приготувати щось екзотичне та спробувати щось несподіване. Головне правило цього дня: їжа має бути свіжою.

Місяць опиниться в Козерозі — час, коли прокидається земля. У цей період потрібно уникати надто солоної їжі (домашніх закруток, консервів, риби та ін.). Особливо це стосується тих, хто повинен дотримуватися дієти без солі за станом здоров’я.

20 квітня місяць буде спадати, тому цей четвер чудово підійде як для експериментів з їжею, так і для початку дієт, розвантажувальних днів, переходу на правильне харчування. Подбайте про те, щоб енергії витрачалося більше, ніж надходило.

Тлумачення снів за місячним календарем

У цю ніч можна вирушити туди, де ви давно хотіли побувати. Можна “замовити” сновидіння — наприклад, зустрітися уві сні з бажаною людиною. Крім того, можна спробувати увійти до чужих снів. Щоправда, для цього ваші помисли мають бути чистими. Іншими словами, не можна увійти в сон свого недруга, щоб зіпсувати йому настрій або збити його з пантелику.

Вважається, що якщо в ніч з 20 на 21 квітня насниться щось хороше, а вранці стоятиме похмура погода, то сновидіння може виповнитися протягом доби.

Якщо в ніч із середи на четвер ви побачите великого звіра (ведмедя, наприклад, або тигра), зверніть увагу на його поведінку. Якщо він мовчав і в цілому поводився тихо і спокійно, значить, насправді вам доведеться постати перед труднощами, які врешті-решт вдасться подолати. Якщо тварина ревла або вила, це поганий знак: швидше за все, на вас чекає невдача.

Якщо в ніч із 20 на 21 квітня вам здасться щось неприємне, не варто від такого сну відхрещуватися. Швидше за все це сигнал до того, що потрібно щось змінити у своєму житті. Причому образи будуть явними. Так, наприклад, якщо вам насниться, що хтось вас ображає, значить, насправді з цією людиною краще скоротити будь-яке спілкування.

Останні новини
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
13.05.2022, П’ятниця
12.05.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward