Рецензія на книгу Марти Холл Келлі «Бузкові дівчата»

event 11:08 Четвер 01 Червня 2023 Суспільство

Книга «Бузкові дівчата» вважається однією з найкращих книг про війну. Це історія про життя дівчаток, які живуть у провінційному містечку після війни. У кожної – своя історія, проблеми та переживання. Це непростий, проте дуже емоційний роман, який є представником сучасної прози.

Про автора

Марта Холл Келлі – американська письменниця, авторка бестселера «Бузкові дівчата», який здобув велику популярність та був перекладений на багато мов.

Марта Холл Келлі народилася і виросла в Нью-Йорку, вивчала англійську мову в Гарвардському університеті та працювала рекламною копірайтеркою. Пізніше вона переїхала до штату Коннектикут та почала працювати над своїм першим романом «Бузкові дівчата».

Про книгу

Книга «Бузкові дівчата» – це світовий бестселер. Вона розкриває важливі теми гендерної нерівності, насильства та патріархату в суспільстві. Це глибока, душевна історія про сильних жінок, які борються за своє місце у світі, попри перепони.

Книжка увійшла до списку кращих книжок 2016 року. Goodreads визначив «Бузкові дівчата» найкращим історичним романом 2016 року, а журнал ELLE нагородив відзнакою «Читацький приз – 2016».

Рецензії на книгу

У центрі сюжету – три історії жінок, які змушені виживати у непрості часи Другої світової війни. Читач знайомиться з трьома героїнями:

  • працівницею Французького консульства у Нью-Йорку Керолайн Феррідей;
  • польською дівчиною Касею Кужмерик;
  • молодою німецькою лікаркою Гертою Оберхойзер.

Кожна героїня живе у своїй країні, проте об’єднує їх одне – страшна війна. Авторка показує, як до трагедії ставляться одразу три представниці різних націй, як їм доводиться виживати та які труднощі долати. Дуже гостро показане питання Холокосту, що в черговий раз показує, наскільки жорстокими були нацисти.

Книга побудована дуже грамотно, чергуються глави від імені кожної дівчини, немає моменту недомовленості, є постійне переплетення горя та переживання. У історії кожної дівчини багато болю, але так само є прекрасні любовні моменти, крапля надії, мрії, бажання, почуття.

Особливу увагу привертає те, що авторка провела розслідування про Керолайн і на основі її спогадів написала цю книгу.

Чому варто прочитати?

Чому варто прочитати книгу «Бузкові дівчата»? Ця книга може бути корисною для різних читачів, бо у ній ви знайдете:

  • важливі та актуальні теми, які ще довго будуть турбувати суспільство;
  • описання злочинів, що відбувалися у німецьких концтаборах;
  • цікавих персонажів, до яких легко відчути співчуття, проте й дізнатися, що ніхто з людей не є досконалим.

Загалом «Бузкові дівчата» – це змістовна та чуттєва історія, яка залишить глибокий слід в серці кожного читача.

Бажаєте купити всесвітньо відомий бестселер? Завітайте до нашого книжкового магазину «Yakaboo» за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 22, 1 поверх (Головпоштамт). Якщо ви живете в іншому місті або бажаєте зекономити час, придбайте онлайн книжкову або електронну версію видання за вигідною ціною на сайті Національної книжної платформи України. Заради того, щоб ви більше читали, доставка продукції здійснюється у всі міста України.

Якщо у вас виникли запитання, дзвоніть за телефоном 0(800)–600–505.

Автор:
Останні новини
01.10.2023, Неділя
30.09.2023, Субота
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward