Рейтинг побутової та кліматичної техніки: поради щодо вибору

event 10:15 Понеділок 29 Серпня 2022 Суспільство

Купівля побутової та кліматичної техніки – це найкращий спосіб зробити своє життя комфортнішим, але, на жаль, ніхто не застрахований від невдалого вибору. Щоб полегшити процес замовлення правильного обладнання, магазин Alter Air проаналізував десятки відгуків клієнтів, а також врахував кількість поломок моделей та шлюбу, щоб створити рейтинг виробників побутової техніки та кліматичного обладнання. Отже, які бренди сьогодні є найнадійнішими за якістю?

Що важливо враховувати при виборі побутової техніки

1) Не купуйте товар із вітрини

Якщо консультант у магазині намагається продати товар, який стоїть на вітрині, краще наполягти, щоб винесли свіжу модель зі складу. Товар, що стоїть на вітрині, неодноразово розпаковувався і пересувався; саме його показували десяткам людей, і ви не можете бути впевнені, що ця машина повністю відповідатиме вимогам якості після всіх цих маніпуляцій.

2) Увага на функціонал

Прочитавши рейтинг надійності побутової техніки, дуже хочеться купити дорогі, сучасні системи, які зроблять життя справді легким. Але насправді краще придивитися до довгого списку функцій, які зможе виконувати цей пристрій. Кожен пункт гарантовано додається до вартості товару. І, якщо деякі можливості вам просто не потрібні, чи є сенс переплачувати?

3) Габарити

Вибираючи нового помічника вдома, обов’язково зверніть увагу на розмір машини. Якщо обладнання буде занадто складно встановити у вашому випадку, краще знайти компактнішу модель з подібним набором функцій.

4) Економічність

Не полінуйтеся та порахуйте, наскільки економічним буде це обладнання. Якщо система споживає надто багато електроенергії, але при цьому має слабкий ККД, варто звернути увагу на більш економічну модель з високим рівнем за якістю.

Найкращі бренди побутової та кліматичної техніки

На ринку ви можете зустріти десятки, а то й сотні брендів, кожен з яких заявляє про свою надійність та зручність. Але всі розуміють, що доведеться розбиратися в цьому самостійно: жоден бренд не відкриє секрету, а чим вони заощадили в тій чи іншій машині. Тому ми зібрали рейтинг фірм побутової техніки, розділивши їх на групи за ціновими категоріями.

Джерело фотографії: https://alterair.ua/ru/otoplenie/otoplenie-teplovym-nasosom-doma/

1) Виробники бюджетного рівня

Aerauliqa Srl – італійська фірма, яка розробляє, виробляє та продає вентиляційні установки для житлових, комерційних та промислових будівель;

Electrolux – надійна шведська компанія, що спеціалізується на виробництві дрібної/великої побутової техніки, а також кліматичного обладнання.

2) Фірми середнього цінового сегмента

O.Erre – компанія, яка співпрацює зі світовими гігантами з виробництва побутової техніки. Також займається продажем та розробкою різноманітних кліматичних систем;

Soler&palau – надійна іспанська фірма, що спеціалізується на кліматичному обладнанні. Зареєстрована у лабораторії AENOR. Щоб отримати цей сертифікат, фірма має показати найвищий рівень у всіх сферах діяльності: розробках, виробництві, рекламі, продажу тощо.

3) Рейтинг брендів елітної побутової техніки

Maico – німецька компанія, що випускає професійні вентиляційні системи, аналогів за якістю яких немає;

Meltem – топовий європейський бренд вентиляційних систем, який понад 40 років розвиває новітні технології, застосовує їх у своїй техніці преміум-класу

Українські фірми побутової техніки, що заслуговують на увагу

Сьогодні українці часто відмовляються від зарубіжної техніки, адже в Україні стрімко розвивається розробка та складання різноманітної техніки, яка коштує дешевше і не поступається своїм західним аналогам. Для прикладу, можна звернути увагу на рейтинг виробників побутової техніки, що відносяться до українського виробництва:

  1. Mirta – український бренд, який спеціалізується на створенні дрібної побутової техніки: функціональних, стильних та надійних девайсів, доступних кожному.
  2. Pyramida – фірма займає лідируючі позиції на ринку української техніки для кухні. Компанія заснована у 2001 році; 2006 року з’явився завод Radiator, на якому збирається вся продукція цієї компанії.
  3. Greta — один із найпопулярніших виробників надійних та якісних кухонних плит в Україні.
  4. Vents — компанія спеціалізується на розробці та збиранні різноманітних вентиляторів, які потім використовуються компаніями для збирання кліматичних систем, побутових машин та техніки преміум-класу.
Автор:
Останні новини
04.10.2022, Вівторок
03.10.2022, Понеділок
02.10.2022, Неділя
01.10.2022, Субота
30.09.2022, П’ятниця
29.09.2022, Четвер
28.09.2022, Середа
27.09.2022, Вівторок
26.09.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward