Путін смертельно хворий та вимагає, щоб Кабаєва зробила аборт – ЗМІ

event 13:57 Четвер 16 Червня 2022 Суспільство

У кремлівського диктатора проблеми не лише на “роботі”, але і в особистому житті. путін і Кабаєва нібито весь час сваряться через чергову вагітність жінки.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Кремлівський диктатор нібито вимагає, щоб його коханка (а можливо і дружина) Аліна Кабаєва, яка знову вагітна, зробила аборт. Жінка не погоджується, тому в сім’ї “фюрера” та його “Єви Браун” відбуваються постійні скандали.

Як повідомляє телеграм-канал GeneralSVR, путін аргументує свою позицію тим, що дітей у нього і так вже достатньо.

Коментар: “Неспокійно у президента росії владіміра путіна і на особистому фронті. Ми вже писали про те, що співмешканка президента Аліна Кабаєва в черговий раз вагітна, саме цей факт і є причиною сімейних сварок путіна і Кабаєвої. владімір путін вимагає, щоби Кабаєва зробила аборт, аргументуючи тим, що дітей у нього і так достатньо, що він не хоче дітей, яких може ніколи не побачити, оскільки важко хворий і не знає, скільки ще проживе”, – йдеться у повідомленні.

Кабаєва ж нібито наполягає на збереженні дитини та відмовляється поступатися президенту РФ.

Коментар: “Пара практично не розмовляє, а коли намагаються поговорити, починається сварка. Прислуга й охорона спостерігають за розвитком подій, як за захоплюючим серіалом, обговорюючи свої симпатії та ставлення до “героїв”, – пише Telegram-канал.

Зазначимо, 14 червня ЗМІ з посиланням на джерела писали, що путін в комі після невдалої операції. У диктатора була ракова пухлина, видалення якої могло викликати серйозні наслідки для його здоров’я.

Повідомляється, що зараз президент РФ нібито перебуває в реанімації, де його життєдіяльність підтримують за допомогою систем штучного життєзабезпечення.

Джерело

Останні новини
08.08.2022, Понеділок
07.08.2022, Неділя
06.08.2022, Субота
05.08.2022, П’ятниця
04.08.2022, Четвер
03.08.2022, Середа
02.08.2022, Вівторок
01.08.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward