Прикмети на 7 травня: що не можна робити в цей день

event 23:26 П’ятниця 06 Травня 2022 БЛОГ

У цей день не слід нічого готувати з пшеничного борошна, в іншому разі можуть початися проблеми з шлунково-кишковим трактом. Так вважали наші предки і намагалися 7 травня поставити на стіл більше страв з вівса. Про це інформує Ukr.Media.

 УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Водночас існувала в народі така прикмета: якщо 7 травня їсти млинці з вівсяної муки поодинці, з дому може піти достаток. Щоб цього не сталося, потрібно пригостити сусідів і незаможних.

А щоб здоров’я було міцним, ранок 7 травня треба почати не з чашки кави або чаю, а з трьох ковтків святої води. Тоді весь рік хворіти не будеш, говорили прапрапрадіди.

Вони ж суворо забороняли жінкам ревнувати в цей день і попереджали: всі почуття, народжені 7 травня, можуть знайти підтвердження в майбутньому. Тому цієї суботи потрібно уникати негативних думок.

7 травня не слід підносити подарунки з текстилю — вони не принесуть користі одержувачу. Якщо бажання зробити презент щире, в нього потрібно загорнути щось з берези зі словами: “другу береза не загроза”.

Народні прикмети про погоду

Наші предки казали: після Євсея буде ще 12 холодних ранків.

Хорошою прикметою вважається поява 7 травня великої кількості комарів — до багатого врожаю, говорили прапрапрадіди.

Існувала в народі і така погодна прикмета: якщо 7 травня надто спекотно, у червні буде прохолодно.

Читайте також: Астрологи назвали головних бабіїв за знаком Зодіаку

Тлумачення снів за місячним календарем

Сни, побачені в ніч із 6 на 7 травня, можуть здійснитися, але не скоро. Вони, швидше, підказують і розкривають загальну картину того, що відбувається у вашому житті і які завдання стоять перед вами. Важливо запам’ятати слова, сказані у сновидіння цієї ночі. Після пробудження їх потрібно записати і протягом дня порівняти з тим, що говорять оточуючі — осяяння не змусить довго чекати.

Одночасно цієї ночі можуть снитися сни що лякають. Тривожитися на їх рахунок не варто — йде “прокачування” ваших внутрішніх сил. Позбутися картин зі сновидінь можна “фізичним” шляхом. Для цього достатньо розповісти про побачене будь-якій воді, що біжить: з-під крана, струмок, водоспаду…

Якщо в ніч з 6 на 7 травня вам присниться якийсь світлий образ (наприклад, дорога для вас людина або та, яку ви вважаєте ідеалом), це гарний знак. Так підсвідомість дає вам зрозуміти, що ви робите правильно.

Якщо ж у ніч із п’ятниці на суботу вам нічого не наснилося, але ви прокинулися з тривожним відчуттям, швидше за все, зараз ви збираєтеся зробити помилку. При цьому інтуїтивно це усвідомлюєте. Прислухайтеся до свого шостого почуття.

Останні новини
27.05.2022, П’ятниця
26.05.2022, Четвер
25.05.2022, Середа
24.05.2022, Вівторок
23.05.2022, Понеділок
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward