Прикмети на 6 травня: що в жодному разі не можна робити цього дня

event 00:33 П’ятниця 06 Травня 2022 Суспільство

Православні в цей день згадують Георгія Побідоносця — одного з найбільш шанованих християнських святих. Його зазвичай зображують на коні, зі списом в руці, що пронизує змія (або дракона). Про це інформує Ukr.Media.

 УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

За легендою, святий вже після своєї смерті врятував від загибелі дітей. Георгій спустився з небес і вбив чудовисько, яке пожирало малюків. Тому 6 травня їх не слід лаяти, навіть у виховних цілях.

Також не можна ображати домашніх тварин і підвищувати на них голос (в тому числі під час дресури). Наші предки були впевнені: в іншому разі в житті може наступити затяжна чорна смуга.

В цілому в день пам’яті Георгія Побідоносця заборонено гніватися, сваритися і якось по-іншому проявляти агресію. У народі вірили: того, хто не послухається цієї заборони, може вразити блискавка.

Селяни в цей час приступають до посівних робіт, миють худобу і вітають пастухів. За повір’ями, 6 травня не можна нічого в’язати, надягати одяг з вовни і навіть торкатися до неї. Інакше в будинку хтось може серйозно захворіти.

Жінкам в цей день не рекомендується надмірно активно “взаємодіяти” з волоссям: фарбувати їх, стригти або робити складні зачіски. Прапрапрабабусі попереджали: можна облисіти.

Народні прикмети про погоду

Наші предки казали: якщо у день пам’яті Георгія Побідоносця йде сильний дощ, значить цього року буде багато трави.

Також прапрапрадіди помічали: побачив на Георгія рій комарів — незабаром настане справжня спека.

Існувала в народі і така прикмета: якщо 6 травня вибухнула гроза, але грім був недовгим, незабаром буде сонце.

Читайте також: Найсмачніший рецепт тіста на піцу за 10 хвилин

Тлумачення снів за місячним календарем

Сни, побачені цієї ночі, зазвичай, підказують, що необхідно зробити найближчим часом. Можуть снитися ті, перед ким ви в боргу (і цей борг потрібно якнайшвидше віддати) або ті, кого ви образили (і потрібно швидше вибачитися).

Крім того, в ніч із 5 на 6 травня можуть снитися пророчі сни. Визначити їх допоможе інтуїція. Правда, якщо сновидіння вам сподобалося, то для його втілення потрібно виконати як мінімум одну умову: нікому про нього не розповідати.

Також у ніч із четверга на п’ятницю ви можете побачити своїх близьких. На слова тих, хто до вас справді добре ставиться, треба звернути особливу увагу. Якщо вони про щось попередять і щось порадять не робити — слухайтеся беззаперечно.

Якщо в ніч з 5 на 6 травня вам привидиться волога (наприклад, ви потрапите у сні під дощ або плаватимете в басейні), потрібно оцінити ваш стан. Якщо у воді ви замерзли — перевірте своє здоров’я. Якщо вам, навпаки, було жарко — готуйтеся до порожніх клопотів. Комфортний нічний стан скаже про майбутній успіх у якійсь несподіваній справі.

Останні новини
24.07.2024, Середа
23.07.2024, Вівторок
22.07.2024, Понеділок
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
Читати більше новинarrow_forward