Порошенко продав “5 канал” та “Прямий” в розстрочку трудовому колективу

event 07:56 Вівторок 09 Листопадаа 2021 ПОЛІТИКА

Новостворений медіахолдинг “Вільні медіа” купив 100% корпоративних прав “5 каналу” та “Прямого”, які до цього часу належать родині експрезидента Петра Порошенка. Права на компанії перейшли до трудового колективу даних телеканалів.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Про це повідомляється на сайті самого “5 каналу”. Новий холдинг було створено якраз для переоформлення прав власності на компанії.

Згідно з повідомленням, наразі власниками холдингу є медійники, журналісти, громадські діячі та опозиційні депутати, які були журналістами. Десяту частину акцій холдингу відведено під участь всього трудового колективу медіа. Таким чином, трудові колективи є найбільшим акціонером.

Відповідно до вимог антикорупційного законодавства, народні депутати одразу передали свої акції в управління телеканалам.

Вартість угоди не уточнюється, а лише зазначається, що “придбання було здійснено за ринковою ціною”. Угода передбачає розстрочку щодо виплати. Пізніше у медіа планують залучити ще й іноземних інвесторів.

Угода також забороняє тепер уже де-юре колишнім власникам якось впливати на редакційну політику каналів чи іншим чином здійснювати контроль щодо “Вільних медіа”.

Згідно з оприлюдненою заявою, такі пертурбації пов’язані із так званим “законом про олігархів”, який забороняє останнім володіти будь-якими медіаактивами.

За даними YouControl, ТОВ “Вільні медіа” було зареєстровано три дні тому, 5 листопада. Розмір його статутного капіталу – 10 тис. грн. Директором холдингу вказана Діана Петреня, волонтер, екс-керівник Проєктного офісу реформ Міністерства оборони України та, судячи з її сторінки у Facebook, прихильниця Петра Порошенка.

Джерело

Читайте також: Дієтологи назвали продукти для схуднення, які можна їсти перед сном

Останні новини
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
Читати більше новинarrow_forward