Платні спортивні прогнози: міфи та реальність

event 11:00 П’ятниця 01 Березня 2024 Суспільство

На багатьох ресурсах, присвячених букмекерській тематиці, можна знайти безкоштовні прогнози на майбутні змагання. Експертами виступають відомі спортсмени, тренери, журналісти, професійні аналітики. Зазвичай вони роблять огляд кількох матчів і передбачають, як завершаться поєдинки. Звичайно, жоден сайт про ставки на спорт не надає ніяких гарантій. Експерти лише висловлюють свою думку, а приймати чи ні — вирішує лише гравець. Він нічого не платить і не може вимагати якихось гарантій.

Інша справа — купівля прогнозів за гроші. Придбати “впевнені” ставки пропонують у багатьох місцях:

  • в соцмережах;
  • у коментарях на спортивних сайтах;
  • на спеціалізованих форумах;
  • на біржах прогнозів.

Останній варіант є найбільш безпечним. На біржі гравець може обирати прогнозиста (каппера), орієнтуючись на його статистику. Мінус у тому, що послуги дійсно ефективних аналітиків коштують недешево. При цьому не факт, що надана статистика є вірогідною. У капперів є достатньо методів, щоб “прикрасити” свої результати.

На жаль, навіть співпраця з сильним професіоналом не гарантує регулярних виграшів. Як і при безкоштовних прогнозах, експерт не несе матеріальної відповідальності. Гравець може лише відмовитися від його послуг у майбутньому. Але буває так, що невдачі каппера мають тимчасовий характер. Не виключено, що в майбутньому результати прийдуть, тому іноді має сенс трохи почекати.

Поширені схеми шахраїв

Продаж інформації про договірні матчі. Гравець платить за звичайні прогнози. Якщо вони виявляються успішними, аферист продасть йому наступний пакет, і так до першої невдачі.

Пропозиція підписатися на купівлю послуг відомого каппера. Добрі прогнозисти високо оцінюють свою роботу. Оголошення про купівлю ставок у складчину виглядають природно, але у 99% випадків ініціатор зникає зі зібраними грошима.

Продаж програм і стратегій, які гарантують виграш. Якби такі дійсно існували, букмекерським конторам не мало б сенсу продовжувати свою роботу.

Головною метою безкоштовних прогнозів, пропонованих сайтами ставок на спорт, є підвищення інтересу до майбутніх змагань з боку беттерів. Гравцю зовсім не обов’язково погоджуватися з експертом. А от при купівлі інформації за гроші доводиться йти на ризик, інакше витрати втрачають сенс. Але одне — ділити цей ризик з добросовісним професіоналом, що хвилюється за загальний результат, і зовсім інше — фінансувати шахраїв.

Автор:
Теги: спорт
Останні новини
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
17.04.2024, Середа
16.04.2024, Вівторок
15.04.2024, Понеділок
14.04.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward