Ознаки, які вказують на те, що ви володієте високим інтелектом

event 10:05 Четвер 02 Лютого 2023 Суспільство

Як зрозуміти, що ви справді володієте високим інтелектом та обходите друзів за рівнем IQ.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Кожному хочеться блиснути розумом, і багато людей цілеспрямовано шукають ситуації, де свій інтелект можна продемонструвати. При цьому людей з реально високим IQ не так вже й багато. Як же вичислити людину з високими розумовими здібностями? А, може, це взагалі ви?

Ваші очі блакитного кольору

Але навіть в разі, якщо ви володар карих або зелених очей, засмучуватися не варто. У вас просто інші здібності. Як відзначають багато експертів, люди з блакитними очима показують високі результати в тому, що стосується розвитку стратегії в тій чи іншій області. Також якщо необхідно проявити чудеса самоконтролю, блакитноокі люди знову попереду планети всієї, інформує Ukr.Media.

Ви “сова”

Коли ви віддаєте перевагу прокидатися? В середині дня? У нас для вас хороші новини. Швидше за все, ви відрізняєтеся високим інтелектом. Люди з високим IQ люблять жити за власним статутом і не особливо люблять встановлені правила, чим можуть сильно дратувати інших. Крім того, приплив енергії таких людей накриває саме у вечірній час, а тому доводиться пізно лягати.

Ви займаєтеся спортом

Зізнайтеся, затягнути себе в спортзал часто стає завданням із зірочкою. Експерти впевнені, що люди, які із задоволенням біжать в спортзал, швидше за все, володіють не надто високим інтелектом, чого не можна сказати про страждаючих, які змушують себе відірватися від стільця в офісі і поїхати в зал через все місто. Уміння змусити себе щось робити — ознака хороших розумових здібностей.

Ви не надто рано вступили в інтимні стосунки

Рання втрата невинності часто говорить про інтелект нижче середнього, до такого висновку дійшли американські вчені. Учні середньої школи, які вважають за краще проводити час наодинці з собою, а не знаходяться в суперактивному пошуку статевого партнера, показують кращі результати в навчанні і в майбутньому в обраній професії. До слова, чоловіків це стосується набагато частіше, ніж жінок.

Ви лаєтеся матом

Звичайно, йдеться про ситуації, коли ваш словниковий запас складається не тільки з такої лексики. Психологи з австралійського університету дійшли висновку, що люди, які не бояться використовувати міцні слова під час розмови, схильні видавати кращі результати в роботі і краще тримають ситуацію під контролем, якщо того вимагає ситуація, чого не можна сказати про людей з більш низьким інтелектом.

Останні новини
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
22.03.2023, Середа
21.03.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward