Експерти розповіли, що відбувається з тілом під час стресу

event 17:51 Середа 01 Лютого 2023 Здоров'я

Стрес у всіх проявляється по-різному. Хтось, наприклад, у таких умовах починає червоніти та тремтіти, відчувати сором у ділянці грудей. Але яка реакція таки вважається нормальною?

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Як розповідають експерти, якщо людина здорова, то в її організмі під час сварки чи бійки відбувається таке. Для суперечки з іншими тілом потрібно багато кисню та енергії. З цієї причини у людини може почастішати пульс, розширитися дихальні шляхи. У результаті шкіра людини починає червоніти. Крім того, при сварці в організмі виробляється речовина “катехоламін” (це визначення, що включає три гормони: дофамін, адреналін, норадреналін). У результаті починають скорочуватися м’язи, що і призводить до тремтіння і запинок.

Читайте також: Дієтологи розповіли, яка риба корисніша – морська чи річкова?

А у психічно хворих під час стресу може виникнути істерія. Серед симптомів цієї хвороби виділяють, наприклад, сильну збудливість, конфліктність. Здебільшого трапляється таке захворювання у молодих жінок. Людина може за істерики просто забитися в конвульсіях. її тіло може паралізувати, а кінцівки – звести судомою.

Останні новини
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
22.03.2023, Середа
21.03.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward