Народні прикмети: що не можна робити на Собор Іоанна Предтечі 20 січня

event 09:37 Четвер 20 Січня 2022 БЛОГ

Православна церква присвячує цей день, наступний за великим святом, “головному герою” події. У даному разі Іоанну Предтечі — Хрестителю Господньому. Слово “собор” означає, що в храмах збираються віруючі, які здійснюють богослужіння на честь святого.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Як і в інші церковні свята, на Собор Іоанна Предтечі не слід лихословити, забиратися і старанно працювати. А ось заборона на весілля, яка діяла протягом усього Різдвяного посту і Святок, знімається. 20 січня не тільки можна, але і потрібно свататися і поєднуватися шлюбом.

Правда, якщо ви запланували на 20 січня торжество, потрібно врахувати наступну народну пораду: в цей день не можна довго дивитися в дзеркало. Наші прапрапрабабусі говорили: чим довше дивишся на своє відображення, тим більше краси віддаси.

З цієї ж причини під час святкового застілля 20 січня краще уникати скляних тарілок і склянок, а також начищених до дзеркального блиску столових приладів. Якщо ж замінити столове приладдя нічим, перед трапезою необхідно випити святої води.

Під сувору заборону в цей день потрапляє заздрість. Вважається, що негативні думки відштовхнуть удачу. Водночас якщо щиро порадіти за когось 20 січня, то можна притягнути до себе фортуну. У цьому були впевнені наші предки.

Про погоду наші предки казали: якщо 20 січня йде снігопад — літо пройде без катаклізмів, якщо опадів немає — попереду посуха.

Читайте також: Народні прикмети: що в жодному разі не можна робити на кладовищі, щоб не накликати біду

Також прапрапрадіди помічали: якщо курка стоїть на одній нозі, то насувається мороз.

Існувала в народі і така погодна прикмета: якщо 20 січня зав’южить, то на Масляну піде сніг і повіє сильний вітер.

Сни, побачені в ніч з 19 на 20 січня, покликані показати, чи все правильно ви робите зараз, чи не звернули з дороги до мети. Так, якщо в сновидіннях цієї ночі ви активні і бадьорі, а насправді зараз у вас повний застій, значить, час вживати рішучих заходів, щоб все закрутилося.

Якщо у снах ви поводитесь так само як у житті, значить, ви все робите правильно. Якщо продовжите в тому ж дусі, найближчим часом зможете досягти бажаного.

Крім того, якщо ви побачите комах, зверніть увагу на те, де вони були: якщо у волоссі — чекайте фінансової стабільності, якщо в ліжку — у вашому оточенні завелися недруги, якщо в їжі — ви можете упустити вигідну можливість.

Якщо в ніч із середи на четвер вам насниться подорож, важливо запам’ятати, на чому вона була: якщо на поїзді — на вас чекає успіх у тому, над чим ви зараз працюєте, якщо автобусом — закругляйтесь: отримати вигоду там, де ви розраховували, не вдасться, якщо на автомобілі — хтось спробує чинити на вас тиск.

Джерело

Останні новини
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
13.05.2022, П’ятниця
12.05.2022, Четвер
11.05.2022, Середа
10.05.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward