Народні прикмети: що не можна робити 20 квітня

event 22:57 Вівторок 19 Квітня 2022 БЛОГ

На 20 квітня 2022 року випадає велика середа. Вважається, що в середині Страсного тижня (шість днів до Великодня), потрібно починати забиратися в будинку, оскільки за один чистий Четвер це зробити буде складно, а після нього — вже не можна. Про це повідомляє Ukr.Media.

Перевірені та актуальні новини з фронту БАЙРАКТАР NEWS.

Не слід відкладати закупівлю продуктів до Великодня — це потрібно починати робити саме в середу. Особливо це стосується яєць. Вважається, що все, що придбано в цей день, буде зберігати свіжість довгий час.

Від походів в гості 20 квітня потрібно відмовитися. Ці дні краще присвятити власному житлу. Якщо ж вам довелося його покинути, то постарайтеся поводитися максимально тихо. Веселощі в чужому домі там і залишаться, говорили в народі.

Як і раніше дозволяється мити вікна, а ось дивитися в чужі — ні. Якщо не послухатися цієї заборони, в будинок прийде біда. Причому торкнеться вона не тільки дорослих домочадців, а й найменших мешканців житла.

Щоб між подружжям не було сварок, 20 квітня потрібно прибрати зі столу сіль і постаратися зробити так, щоб страви були прісними. У це вірили наші прапрапрабабусі.

Вони ж казали: не сушіть парасольку в спальні — доведеться сльози лити. Щоб в парі завжди панувала гармонія, 20 квітня потрібно уникати вогкості там, де стоїть ліжко.

Народні прикмети про погоду

Наші предки помічали: якщо ворони грають на льоту, значить попереду погожі дні.

Також прапрапрадіди говорили: якщо береза розпускається, то буде тепло, якщо дуб чи черемха — заморозки.

Існувала в народі і така погодна прикмета: якщо ясен почав зеленіти раніше за дуб, чекайте сильних затяжних дощів.

Що не можна їсти у цей день

20 квітня добре засвоюватимуться круглі продукти — гранат, капуста, картопля та ін. А ось від довгих овочів (моркви, баклажанів, кабачків та ін.) краще утриматися.

Ще одне правило: вживати лише знайомі продукти — жодних експериментів. Порції необхідно обмежити, бажано вдвічі.

Місяць перебуватиме у Стрільці. Активний елемент цього часу — вогонь. Їжа має бути ґрунтовно прогріта. Краще уникати “сирих” продуктів, зокрема молочних.

Місяць зменшується, а разом з ним з організму можуть піти і всі шлаки. Це буде чудовий час для розвантаження, активного заняття спортом та відмови від шкідливих звичок.

Останні новини
27.05.2022, П’ятниця
26.05.2022, Четвер
25.05.2022, Середа
24.05.2022, Вівторок
23.05.2022, Понеділок
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward