Народні прикмети: що не можна робити 19 квітня

event 22:48 Понеділок 18 Квітня 2022 Суспільство

Йде Страсний тиждень. Великий вівторок. У цей день Ісус Христос Востаннє проповідував в Єрусалимському храмі. 19 квітня під суворою забороною будь-які веселощі, особливо одруження і святкування дня народження. Про це повідомляє Ukr.Media.

Перевірені та актуальні новини з фронту БАЙРАКТАР NEWS.

Також не слід 19 квітня надягати темний одяг — чорний, синій або сірий. Ці кольори принесуть нещастя, вірили в народі. При цьому від коричневого одягу у Великий вівторок не відмовлялися, так як цей колір символізує землю.

У цей день у жодному разі не можна залежуватися в ліжку. Потрібно встати раніше і з самого ранку зайнятися миттям вікон (якщо є така можливість). Наші предки вірили, що тоді в будинок прийде достаток і благополуччя.

Незаміжнім дівчатам не рекомендується 19 квітня зривати яблуневий цвіт — удачі у коханні не буде, говорили прапрапрабабусі. Водночас якщо квітка сама впаде під ноги дівчини, незабаром її чекає зустріч з судженим.

Вагітним жінкам не варто 19 квітня ходити з розпущеним волоссям, в іншому разі пологи будуть довгими і важкими, вважали в народі. Якщо майбутня мама носить коротку стрижку, то потрібно в цей день надіти ободок.

Народні прикмети про погоду

Наші предки казали: якщо вранці 19 квітня стоїть туман, то до кінця місяця буде сухо.

Також прапрапрадіди помічали: якщо у цей день тихо — урожай ярих буде багатим і раннім, якщо піднявся сильний вітер — поганим та пізнім.

Існувала в народі і така прикмета: якщо почався рух соку у кленів — попереду погожі дні.

Що не можна їсти у цей день

19 квітня чудово підійде для розвантаження та невеликого голодування. Від м’яса в цей день краще по можливості відмовитися, як і від міцного спиртного. Добре засвоюватимуться горіхи та рослинні олії.

Місяць опиниться у Стрільці. Цей час, коли активним елементом є вогонь, а частиною рослини, яка відповідає цьому знаку зодіаку, є плід. Тому 19 квітня на столі в ідеалі мають бути страви, приготовані на мангалі — овочі, гриби та навіть фрукти.

Місяць зменшується — організм позбавляється всього зайвого. Щоб допомогти йому у цьому процесі, потрібно активно витрачати енергію. Тоді будь-яка їжа піде на користь і не відкладеться там, де не потрібно.

Читайте також: Чотири продукти, які очищають легені після куріння

Тлумачення снів за місячним календарем

Сни, побачені в ніч із 18 на 19 квітня, мають показати вам, наскільки ви далекі від бажаного. Так, якщо в ніч із понеділка на вівторок ви побачите себе активним та цілеспрямованим, а насправді з вами нічого цікавого не відбувається, значить, потрібно зробити рішучий крок. Перебороти себе та вийти із зони комфорту.

Якщо цієї ночі ви не відчуєте жодних протиріч і ваша поведінка вам не здасться підозрілою, значить, дисбалансу в підсвідомості немає. Все йде своєю чергою і не потрібно нічого міняти. Принаймні найближчим часом.

Якщо ви намагаєтеся знайти відповідь на якесь питання або зрозуміти витоки чогось, налаштуйтеся на одкровення. Цієї ночі воно може зійти на вас, причому у вигляді досить простих образів. Важливо лише записати побачене відразу після пробудження — бачення цієї ночі досить швидко випаровуються з пам’яті.

Також цієї ночі вам можуть з’явитися ваші вороги. У цьому випадку потрібно звернути увагу на вашу поведінку. Якщо ви будете доброзичливими до них, в житті постарайтеся не зустрічатися з ними або по можливості мінімізуйте контакт. Швидше за все, ви зробите щось таке, що принесе вигоду саме їм, але не вам.

Якщо у ніч з 18 на 19 квітня ви переможете своїх недругів, можете спробувати ризикнути цього дня. Велика можливість успішного завершення сміливого заходу.

Останні новини
01.07.2022, П’ятниця
30.06.2022, Четвер
29.06.2022, Середа
28.06.2022, Вівторок
27.06.2022, Понеділок
26.06.2022, Неділя
25.06.2022, Субота
24.06.2022, П’ятниця
23.06.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward