Чотири продукти, які очищають легені після куріння

event 21:51 Понеділок 18 Квітня 2022 Здоров'я

Куріння — удар по всьому організму, але легеням дістається найбільше: із кожним вдихом цигаркового диму крихітні волосинки (війки), якими вкриті легені, одержують мікроскопічні опіки, атрофуються та відмирають. Внаслідок скупчення смол і слизу з’являється хронічний задушливий кашель. Про це розповідає GreenPost.

Перевірені та актуальні новини з фронту БАЙРАКТАР NEWS.

Якщо ви нарешті покинули курити, очистіть легені. Це допоможе їм швидше відновитись для нормального функціонування. Вже незабаром ви відчуєте різницю: мозок запрацює краще, запахи стануть чіткішими, смакові рецептори відчують кожну нотку улюблених ласощів.

Грейпфрут

Цей цитрус багатий на антиоксиданти, які ефективно покращують функції клітин. Також речовини, що містяться в грейпфруті, здатні протистояти малігнізації (відхилення від норми у розвитку клітини). Тому курцям, які особливо схильні до ризику виникнення раку, слід налягати на ці гіркувато-кислі плоди.

Часник

Читайте також: Лікарі розповіли, яку небезпеку для здоров’я становить різка відмова від вживання цукру

Часник — потужна зброя проти сотень захворювань. Він так благотворно впливає на організм і має таку кількість оздоровчих властивостей, що його необхідно ввести в раціон усім без винятку — для лікування та профілактики.

Імбир

Імбир має антибактеріальні та противірусні властивості, розширює судини, сприяє виведенню мокротиння та регенерації бронхіальних каналів.

Морква

Морква багата на вітаміни А, С, Е, К, вітаміни групи В. Вітамін А особливо благотворно впливає на стан тканин і клітин епітелію. Щоб нейтралізувати вплив нікотину, який виводить з організму вітаміни, слід їсти моркву в сирому вигляді, робити салати тощо. А морквяний сік — справжній кладезь здоров’я.

Теги: куріння
Останні новини
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
17.04.2024, Середа
16.04.2024, Вівторок
15.04.2024, Понеділок
14.04.2024, Неділя
13.04.2024, Субота
12.04.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward