Народні прикмети: що не можна робити 10 лютого

event 09:31 Четвер 10 Лютого 2022 БЛОГ

У народі 10 лютого називають Днем будинкового і вважають, що в цей час не можна вбивати комах, що живуть в будинку. Таргани, клопи, павуки та інша живність повинна залишитися недоторканою. В іншому разі Домовик розгнівається і почне шкодити домочадцям: розкидати речі, ховати ключі та ін.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Не утішить господаря житла і лайка в будинку. Особливо сильно він розлютиться в тому разі, якщо 10 грудня хто-небудь буде сваритися на дітей або ображати домашніх тварин.

Не слід 10 лютого тримати підлогу брудною, але і займатися вологим прибиранням не рекомендується. Пол потрібно підмести віником з полину. Лише так вдасться вберегти житло від нечистої сили і від злих людей. У цьому були впевнені наші предки.

10 грудня краще уникати засобів що сильно пахнуть. Вважається, що якщо рясно надушиться або запалити ароматичні палички в цей день, голова буде боліти протягом декількох діб.

Дівчатам в цей день забороняється проходити повз дзеркала, не глянувши на своє відображення. Прапрапрабабусі вірили в те, що краса “образиться”, що нею не милуються, і піде.

Про погоду наші предки казали: якщо 10 лютого білки скачуть по деревах, незабаром потеплішає.

Також прапрапрадіди помічали: якщо птахи літають зграями, отже, насувається хуртовина.

Читайте також: Народні прикмети про дитячий одяг

Існувала в народі й така погодна прикмета: якщо з дахів звисають довгі бурульки, то весна буде довгою.

Ця місячна доба пов’язана з родом, тому, побачивши уві сні когось із рідних, які давно пішли, зверніть увагу на їхні слова. Можливо, через них ви отримаєте осяяння або відповідь на питання, що мучить вас.

Легкі та яскраві сни, що приснилися в ніч з 9 на 10 лютого, запам’ятовувати чи намагатися трактувати не варто — жодного смислового навантаження вони не нестимуть. Чого не скажеш про тривожні сновидіння цієї доби.

Так, якщо в ніч з середи на четвер вам насниться, як вас ображає близька людина, це скаже про те, що в даний час ви чините (або хочете вчинити) несправедливо щодо неї. Перегляньте свою позицію.

Якщо в ніч з 9 на 10 лютого вам насниться якась неприємна картина з дитинства, це скаже про те, що ваші страхи або страх невідповідності заважають вам досягти успіху. Причому доля підкидає вам варіанти, де ви можете проявити себе. Залишилося припинити ігнорувати її знаки.

Джерело

Стати автором!
Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Час-Дій, напишіть нам: [email protected]

Останні новини
27.03.2023, Понеділок
26.03.2023, Неділя
25.03.2023, Субота
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward